Дата-центр

Все спеціальне обладнання зберігається у нашому дата-центрі AvaHost в Республіці Молдова, в Кишиневі.
moldova chisinau

Дисл⊕кацiя ЦОД

Стабільне функціонування серверного обладнання, його висока продуктивність, безпека та безперебійність роботи забезпечуються розміщенням у спеціалізованому дата-центрі. Він дислокований в Республіці Молдова (місто Кишинів) у максимально безпечному місці – бомбосховищ колись військового заводу, який функціонував колись. Розташування всього серверного обладнання на глибині 5 метрів під землею забезпечує максимальний рівень захищеності як самих машин, так і конфіденційних даних, що на ньому зберігаються та обробляються.

Технічна підтримка

Інженери провайдера AvaHost UA працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб ефективно та в максимально стислий термін вирішувати проблеми та усувати проблеми у функціонуванні серверного обладнання. При появі будь-яких питань, пов’язаних із вибором сервера або появі проблем у процесі його прямої експлуатації, ви завжди можете покластися на команду техпідтримки AvaHost, готову будь-якої миті надати вам якісну допомогу.

100% конфіденційність

Провайдер AvaHost UA офіційно зареєстрований та надає послуги з оренди серверів згідно з встановленими правовими нормами Республіки Молдова. Фахівці компанії-провайдера пропонують законну та за всіма параметрами прозору співпрацю, застосовують у роботі суворо ліцензоване ПЗ та гарантують 100% анонімність кожного з клієнтів.

Дата-центр було організовано та вперше запущено в роботу у 2001 році. Серед його основних параметрів такі:

  • Загальний зв’язок 20 Gbit/s.
  • Потужність 1.6 MV.
  • Ефективний захист від DDoS атак (500 Gbit/s).
Год создания дата-центра
2001 Рік створення дата-центру
Общий канал
20 Gbit/s Загальний канал
Общая потребляемая мощность
1.6 MW Загальна споживана потужність
Защита от DDOS атак
500 Gbit/s Захист від DDOS атак
datacenter
power
Електроживлення
Стабільне електроживлення (забезпечується двома підстанціями, що незалежно функціонують). Персональний ABP забезпечує перемикання між входами. Потужність фідер складає 1,6 МВт. Індивідуальний генератор дизельного типу SDMO та ДБЖ підтримують стабільне та безперебійне електропостачання.
connection
Підключення
Користувачам доступні 3 незалежні один від одного входи від 3-х компаній (кожна по 10 Гбіт/с). Параметр загальної ширини каналу дорівнює 30 Гбіт/c. Можливе розширення каналів відповідно до побажань основних користувачів.
cooling
Структура мережі
Кабелі в дата-центрі акуратно обтиснуті та протестовані на ефективність. Структура мережі реалізована з урахуванням кабелів шостої категорії. Внутрішньомережна маршрутизація підтримується обладнанням Cisco.
cooling
Регулярне охолодження
На території дата-центру забезпечується стабільність температур (в діапазоні від +24 до +27 градусів за Цельсієм). Охолодження зберігається згідно зі схемою N+1. Середньорічний показник PUE 1,2.
safety
Високий рівень безпеки
Будівля дата-центру знаходиться під захистом та контролем двох спеціалізованих охоронних агентств. Також на території центру розміщено камери відеоспостереження. Весь периметр оточений охороною підтримки безпеки.
antiddos
Захист від DDoS-атак
Інноваційна система захисту від DDoS-атак (опція Anti-DDoS атаки зі швидкістю до 1 Тбіт/с). На варті безпеки та конфіденційності даних користувача – Voxility. Партнери AvaHost надають доступ до прямого оптичного каналу до Румунії до дислокації дата-центру Voxility.