Акція AvaHost.UA
Avahost спонсор українського кінематографа.

Не так давно вийшов прем’єрний показ фільму Україно-Італійського виробництва «Гніздо Горлиці». Картина отримала визнання на Одеському міжнародному кінофестивалі «Золотий Дюк» як кращий український фільм. У створенні фільму взяла участь велика кількість різних спонсорів, в тому і числі і хостинг-компанія Avahost. Аvahost.ua вже тривалий час співпрацює з продюсерським центром Insight Media.

Продюсерський центр Insight Media займається випуском різних фільмів. Також компанія пропонує послуги:

— Зйомка рекламних роликів, корпоративних і документальних фільмів, урочистих заходів і т.д.)

— Створення ідеї та написання сценарію

— Підбір акторів

— Постродакшн (монтаж, озвучення, корекція кольору, інфографіка, спецефекти, 2D і 3D анімація).

У число клієнтів компанії входить безліч відомих світових брендів.

Avahost.ua виступає в якості хостинг партнера для Insight Media.

Компанія надає всі необхідні хостинг послуги. На вибір надаються будь-які види хостингу: віртуальний, vps хостинг, хмарний vps хостинг.

Майданчики для розміщення промо сайтів для фільмів, рекламна інформація для преси.

Забезпечується цілодобова онлайн підтримка, котра допоможе вирішити будь-яке питання 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Для всіх бажаючих скористатися послугами хостингу і розмістити свій сайт пропонується на вибір велика кількість тарифних планів, які підійдуть як для невеликих сайтів так і для великих бізнес проектів.

Для нових клієнтів пропонуються акційні пропозиції за допомогою яких можна отримати знижки на послуги. Для постійних клієнтів діє програма лояльності.

Для замовлення хостингу потрібно перейти на сайт avahost.ua/ua і ознайомитися детально з переліком всіх послуг і оформити замовлення.