Акція AvaHost.UA




Чим відрізняється хостинг від сервера?

Замислившись про створення власного ресурсу, необхідно підібрати для нього найбільш підходяще доменне ім’я. На нашому сайті реалізована послуга з реєстрації доменів, там же ви зможете підібрати оптимальний для себе тарифний план хостингу.

Віртуальний хостинг: особливості послуги

Хостинг є однією з ключових послуг, яку надають компанії-провайдери. По суті, користувачеві пропонується орендувати дисковий простір на сервері провайдера. На цьому ж сервері можуть розташовуватися сотні інших сайтів. Всі вони знаходяться в рівних умовах. Вони мають загальне програмне забезпечення і ділять один з одним обсяг оперативної пам’яті і потужність процесора. При використанні хостингу ідентифікація сайтів ведеться по їх доменних іменах, так як вони мають загальний IP-адресу.

При виборі хостингу слід враховувати, який обсяг дискового простору знадобиться Вам для зберігання файлів коду і контенту. Передбачувана відвідуваність ресурсу також має значення. Вибравши оптимальний тарифний план хостингу, користувач захистить сайт від перевантажень і системних збоїв. Робота з віртуальним хостингом не вимагає наявності спеціальних навичок. Управління сайтом здійснюється через адміністративну панель, її функціонал інтуїтивно зрозумілий. Крім орендованого місця на диску провайдер забезпечує технічну підтримку, піклується про безпеку і своєчасне оновлення програмного забезпечення.

Варто враховувати, що, вибравши для себе віртуальний хостинг, користувач може використовувати тільки наданий провайдером програмне забезпечення. Це може викликати складності, якщо сайт базується на маловідомій CMS. Загальна віртуальний простір накладає певні обмеження в плані забезпечення безпеки. Наприклад, якщо на хостингу будуть розміщені сайти з вразливим кодом, це піддасть небезпеці злому і сайт Користувача. Послуга віртуального хостингу оптимально підходить для ресурсів, чия відвідуваність не перевищує 700-1500 осіб в день. Це можуть бути сайти-візитки, невеликі інформаційні ресурси, лэндинги.

Віртуальний приватний сервер (VPS)

Дана послуга також має на увазі оренду дискового простору для зберігання файлів сайту. Однак якщо при використанні віртуального хостингу клієнт змушений обходитися програмами, які надає провайдер, VPS позбавляє від такої необхідності. Користувач може встановлювати скрипти різного рівня складності, додавати на свій сайт флеш-анімацію. Подібні дії вимагають наявності певних навичок у сфері програмування. Однією з ключових відмінностей хостингу від віртуального приватного сервера є те, що турбота про безпеку і відбиття хакерських атак при використанні VPS повністю лежить на самому користувача. Незважаючи на те, що ресурсу користувача доводиться ділити дисковий простір на сервері з іншими сайтами, вони не можуть знизити його потужність або негативно вплинути на працездатність. Кожному віртуальному приватному серверу присвоюється власний IP-адреса. Продуктивність при використанні VPS визначається технічними параметрами фізичного сервера. Дана послуга більшою мірою орієнтована на ігрові ресурси і сайти, що здійснюють торговельну діяльність в Інтернеті. Підключення віртуального приватного сервера обійдеться дорожче, ніж оренда хостингу.

Віртуальний виділений сервер (VDS)

Ця послуга передбачає оренду окремого сервера. Вона актуальна в тих випадках, коли користувачеві потрібен контроль над операційною системою. Ресурс на віртуальному виділеному сервері отримує гарантований рівень продуктивності. Користувач на свій розсуд може змінювати будь-які обчислювальні характеристики. Він самостійно налаштовує мережеві інтерфейси і встановлює правила роботи міжмережевих екранів. Використання віртуального виділеного сервера передбачає наявність певної кваліфікації в області системного адміністрування. Подібна послуга підійде для великих інформаційних ресурсів, різних освітніх і розважальних порталів з високою відвідуваністю.