Акція AvaHost.UA
Чому WordPress має таку популярність?

Спочатку Worpress створювався в якості простого інструменту для блогінгу. Але він виріс у відому в усьому світі систему управління контентом.

За статистикою, 24% всіх сайтів у світі створюються на Worpress. Навіть популярні світові бренди (CNN, eBay, GM, The New York Times) мають ресурси на даній системі управління. Метт Каттс з Гугла назвав колись Worpress «фантастичним зразком програмного забезпечення».

Власникам сайтів на WordPress не потрібно пояснювати, чому ця система настільки популярна. Вона потужна, безкоштовна і має безліч доповнень і шаблонів для грамотної настройки сайтів. Worpress – чудова CMS, особливо з точки зору SEO.

Зараз ми розповімо переваги даної системи.

Оптимізовані веб-ресурси за 5 хвилин

Розробка сайту для багатьох новачків здається складним завданням. За допомогою WordPress будь-яка людина за 5 хвилин може створити сайт і встановити його на хостинг. Для цього потрібно тільки розпакувати архів, правильно заповнити конфігураційний файл, потім створити базу даних і скопіювати на сервер файли CMS.

Багато хостери дозволяють встановити сайти на WordPress в один клік. Досить тільки вибрати CMS, після чого ви отримаєте сайт, минаючи процес редагування PHP-файлів і створення баз даних.

Відкритий вихідний код

Вордпресс має відкритий вихідний код. Будь-який розробник може зробити свій плагін, що посприяє розвитку екосистеми WordPress.

УWordPress десятки тисяч тем, що відповідають всім стандартам SEO і web-розробки. Можливості WordPress фактично безмежні. За допомогою цієї CMS можна легко оптимізувати ресурс під Google або Яндекс.

Основи SEO доступні після установки

Саме тому багато веб-майстрів вибирають WordPress. Багато прийоми SEO оптимізації доступні після інсталяції. WordPress дозволяє управляти ключовими SEO-функціями відразу ж після установки.

Це головні фактори такої популярності CMS Worpress.