Допомога

F.A.Q.

Які можливі способи оплати?
Ми приймаємо оплату великою кількістю способів — Електронними грошима, банківським переводом, кредитними картками, paypal та ін…
Більш детально про це читайте тут: способи оплати
Який мінімальний період контракту?
Мінімальний період — 1 місяць, щомісячна оплата. Але якщо ви обираєте щоквартальну або навіть щорічну, дворічну оплату, то ви отримуєте значні знижки.
Мій хостинг призупинен (Suspended), чому?
В 99% випадках — із-за прострочення сплати. Сайти призупиняють  роботу через 7 днів післе закінчення терміну дії акаунта. Щоб відновити акаунт — вам потрібно сплатити рахунок, який ви можете знайти у вашому акаунті білінг системи. Післе сплати сайт відновиться автоматично. В 1% випадків — ми заморозили сайт за порушення наших правил користування сайтом, за розсилку спама, за скарги на зміст сайту та ін. З`вяжиться з нами, для отримання додаткової інформації.
Ви дозволяєте розміщувати на своєму сервері сайти «для дорослих»?
Ні. Порнографія повністю зборонена на серверах Avahost.
Також мы не дозволяємо розміщувати: піратський софт, не ліцензійні MP3 файли, хакерські програми.
Спам, розсілка спаму і розміщення спамерсьих баз даних на наших серверах Строго заборонена!
Я можу повернути гроші ? Ви маєте money-back?
Да, ми маємо 60-денну гарантію повернення грошей, якщо наш сервис вас не задовільнив.
Щоб отримати відшкодування грошей ваш акаунт повинен бути в робочому стані і не закритим за порушення наших Правил і Умов Надання Послуг.
Хто буде власником домену, який я зареєструю через вас?
Ви власник. Ви, або людина, яку ви вказали при реєстрації буде вказана як administrative і billing contact на вашом домені. І ви будете мати повний контроль над своїм доменом.
Можу я використовувати домени різних стран (.ru .ua .cc .nu .to .us)?
Да, у нас ви можете розмістити домен в будь-якій доменній зоні. Багато з цих доменів ми можемо зареєструвати для вас, але деякі рідкі домени ми зареєструвати не можемо, але якщо ви їх зареєструєте самостійно, на локальному реєстраторі, то ви все рівно зможете розмістити цей домен на нашому хостингу.
Хто повинен переносити мій існуючий домен на ваш сервер?
Ви повинні це зробити на реєстраторі, де реєстрували домен. Ми вам представимо імена наших нейм-серверів (будуть вказані в емейлі с паролями, який ви отримаєте після замовлення акаунта), ви їх повинні вказати в вашому реєстраторі в настройках вашого домену.
Я маю декілька доменів. Можу я їх використати на одному акаунті?
Да, ви можете.
В залежності від обраного хостинг-плану ви можете розміщувати на одному акаунті от 1 до 99 доменів.
Якщо ви бажаєте більше доменів, ви можете замовити додатковий домен згідно нашим тарифам.
Чому ви не надаєте для кожного сайту власний IP адрес?
Кількість вільних IP адресів в інтернеті обмежено і продовжує зменшуватися, тому було б дуже дорого для де-яких хостинг-планів мати свій IP. Але  в 95% випадках IP вам  не потрібен, це не повинно стати для вас проблемою.
Після реєстрації ви отримуєте ваш тимчасовий адрес і зможете налаштовувати і тестувати ваш сайт навіть до того як ваш домен буде вказувати на наш сервер.
Але якщо вам нужен IP адрес, то ми можемо  дати його за додаткову оплату згідно нашим тарифам. З власним IP ви можете отримати на сайті можливість встановити SSL сертифікат.
Яке серверне програмне забезпечення ви використовуєте?
На більшості серверів shared хостинга ми використовуєм таку конфігурацію: OS CloudLinuux, панель управління CPanel, Apache веб сервер.
Як багато часу займає активація сайту ?
Зазвичай ми створюємо сайти клієнтів через 1-3 години після отримання оплати. Після цього ви отримаєте лист з потрібною вам інформацією, з паролями доступу до акаунту. Але зверніть увагу, що може пройти до 24 години до того як ваш домен буде ссилатися на наш сервер у всьому світі. (Цей час після реєстрації нового домену або після направлення вашого старого домену на наші ДНС сервера. Зазвичай це займає 3-5 годин, але іноді буває довше.)  До цього часу ви можете тестувати ваш сайт з використанням вашого тимчасового адресу.
Я можу змінити хостинг план на інший?
Да, ви це можете зробити самостійно, автоматично через ваш акаунт в билінговій системі. Або зв`яжиться з нами і запросіть таку зміну плану.
Тех. інформація — шляхи для використання CGI, Perl, скриптів
CGI скрипти повинні запускатися в каталозі /cgi-bin/, який знаходиться внутрі каталога /public_html/, в якому знаходяться html файли. PHP скрипти повинні знаходитися в директорії /public_html/, або дочерніх директоріях.
Скрипти повинні мати розширення .cgi або .pl, PHP скрипти — розширення .php.Каталог для загрузки файлів = public_html
Шлях до cgi-bin каталогу = /home/username/public_html/cgi-bin
Шлях до HTTP каталогу = /home/username/public_html
CGI URL = http://www.yourdomain.com/cgi-bin/yourscript.cgi
Шлях до Perl = /usr/bin/perl
Шлях до Python = /usr/bin/python
Шлях до sendmail = /usr/sbin/sendmail
Шлях до date = /bin/date
* де username — Ваше ім`я користувача в системі
Запуск скриптів із CronTab
В полі  команди пишите для запуска:
PHP Скриптів:
/usr/bin/wget -q -O /dev/null -nd http://www.domain.name/script.php
CGI Скриптів:
/home/username/public_html/cgi-bin/script.cgi
* де username — Ваше ім`я користувача в системі