Конструктор сайтів

З конструктором ви самостійно зможете створити Професійний сайт за 30 хвилин!

Технічні питання ми беремо на себе — реєструємо домен, сайт розміщується на професійному хостингу і підтримується командою хостингу Авахост!

Ми надаємо клієнтам доступ до двох зручних конструкторів сайтів AVASiteBuilder і RVSiteBuilder.

Основні характеристики:

 • Вибір з більш ніж 200 шаблонів.
 • Унікалізація зовнішнього вигляду сайту.
 • Функції інтернет-магазину. (*в «AVASiteBuilder»)
 • Свій домен (вашеимя.сом, вашеимя.иа та ін.)
 • Імпорт в конструктор будь-якого існуючого сайту. (*в «AVASiteBuilder»)
 • Робіть зміни на сайті в будь-який час.
 • Великий вибір функцій і модулів.
 • Бачите зміни на сайті негайно.
 • Публікація сайту в один клік.
 • Відсутність нашої реклами.

Демонстрація AVASiteBuilder:

Імпортуйте будь-який сайт

Імпортуйте існуючий свій або будь-який інший сайт, і можете його редагувати в нашому конструкторі!

Замовити конструктор сайтів:

ДетальнішеWordPress Хостинг

Найшвидший спосіб створити сайт!
Конструктор сайтів на системі WordPress

Ми створимо для вас повністю робочий, налаштований, готовий до використання інтернет сайт на базі популярної CMS WordPress. Сайт створюється відразу при створенні хостинг аккаунта, і ви відразу зможете приступити до його наповнення.

Що ви отримуєте:

 • Ви отримуєте повністю готовий і робочий сайт з тією адресою (ім'ям домена
  www.вашаназва.com, www.вашаназва.ru ітд.), яку ви оберете.
 • У процесі активації вашого замовлення ми встановлюємо і налаштовуємо систему керування сайтом (WordPress), встановлюємо декілька необхідних модулів (для прискорення роботи, SEO оптимізації, соціальні сервіси та ін.) і безліч шаблонів (для простої зміни зовнішнього вигляду сайту).
 • Проста панель адміністратора, де без спеціальних технічних знань ви можете додавати нові статті, сторінки, змінювати всі налаштування і зовнішній вигляд сайту. При бажанні можете встановлювати рекламу і заробляти на ній.
 • Панель керування хостинг аккаунтом («CPanel»), в якій ви зможете створити поштові скриньки з вашим доменом («ім'я@вашдомен.com»), а також (при необхідності) зможете робити додаткові технічні налаштування хостинг аккаунта.Візуальне редагування сайту

Технічні деталі:

Ми створюємо сайт на найбільш популярною у світі CMS системі управління WordPress.
Це дає необмежені можливості щодо подальшого розвитку вашого сайту.

Для системи WordPress доступна величезна кількість безкоштовних шаблонів і додаткових модулів!
Ця CMS підходить для всього і може використовуватися для будь-яких цілей! Ви зможете зробити і сайт компанії, і персональний сайт, блог, новинний або інформаційний сайт, магазин або будь-який інший спеціалізований сайт.

Для керування сайтом вам не потрібні спеціальні технічні знання або додаткові програми.
Вам достатньо зробити замовлення і через деякий час ми надішлемо вам доступ на панель керування сайтом.

Приклади створених сайтів:

(Це приклади сайтів з 6-8 текстовими сторінками. Зовнішній вигляд свого сайту ви зможете легко змінювати через панель керування. Усі сторінки легко змінюються, видаляються, додаються.)

Замовлення сайту з послугою розміщення і підтримки:

Детальніше

Хостинг в Хмарі

Тимчасово цей вид послуг не доступний

 • Недорогий Хостинг в Хмарі.
  Надійний і швидкий шаред хостинг в Хмарному сервері в датацентрі в Європі!
  За ціною вище всього на 2 $ в місяць, ніж наші звичайні тарифи на хостинг, але хмарний сервіс забезпечує підвищену відмовостійкість і безперебійність в роботі сайту.
 • Що таке Хмарний Хостинг?
  Один з найбільш надійних і продуктивних видів хостингу. Хмарний хостинг — це хостинг, в якому користувач відразу використовує ресурси безлічі фізичних серверів, об'єднаних в кластер. При цьому навантаження балансується і розподіляється рівномірно. Усі матеріали в реальному часі резервуються для безперебійної роботи віртуальної машини.
Детальніше

Хмарний VPS хостинг


ХМАРНІ СЕРВЕРИ ТИМЧАСОВО НЕ ДОСТУПНІ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ


Будь ласка, використовуйте наші звичайні VPS Хостинг Сервера
Це більш ефективне і популярне рішення.

Кому необхідний VPS Сервер?
Якщо відвідуваність вашого сайту або необхідні функції перевищують можливості звичайного шаред хостингу, то для вас ідеальний варіант — це перейти на VPS сервер. Ваш власний віртуальний сервер, з повним root доступом, VNC консоль, з можливістю поставити на нього будь-яку операційну систему, панель керування, і розміщувати на ньому будь-яку кількість сайтів.

Справжній Хмарний VPS
Один з найбільш надійних і продуктивних видів хостингу. Хмарний хостинг — це хостинг, в якому користувач відразу використовує ресурси безлічі фізичних серверів, об'єднаних в кластер. При цьому навантаження балансується і розподіляється рівномірно. Усі матеріали в реальному часі резервуються для безперебійної роботи віртуальної машини.

Детальніше

VPS сервери

В даний час ми не приймаємо нових клієнтів на послугу VPS / VDS Хостингу.
Будьласка подивіться послуги наших партнерів, які спеціалізуються на цих видах хостингу:

VPS — Віртуальний Приватний Сервер (також має назву VDS — Віртуальний Виділений сервер).
VPS хостинг — ідеальне рішення для користувачів які мають високонавантажені та високо-відвідувані сайти, а також якщо потрібна, гнучкість налаштувань більша ніж може запропонувати звичайний віртуальний хостинг. В той же самий час це більш дешевша альтернатива «виділеному серверу».

Наші VPS аккаунти включають повний root доступ до вашого віртуального сервера, що дозволяє вам проводити додаткові налаштування, встановлювати будь-які додаткові програми, модулі та сервіси.

Особливістю ВПС хостингу є наявність гарантованих ресурсів, що використовуються кожним ВПС хостинг аккаунтом. Гарантовані ресурси не зменшуються при навантаженні на інші сайти на фізичному сервері. Додатково до цього, технологія OpenVZ, дозволяє VPS акаунту використовувати більше ресурсів, якщо вони не використовуються в даний момент іншими віртуальними серверами.

Датацентр на вибір: при заказі ВПС хостинга кліент має можливість вибрати в якому датацентрі (в якій країні) він бажає відкрити свій аккаунт (доступні Німетчина і США). В залежності від того, з якої країни очикується найбільша кількість відвідувачив. Це прискорить швидкість доступу до вашого сайту для відвідувачів з цих регіонів.

Детальніше

Реселлери / Перепродавці

Реселлерські плани ідеальні для клієнтів, які хочуть розміщувати велику кількість сайтів з можливістю окремого керування ними. (наприклад також розміщувати сайти друзів або клієнтів).
Ви маєте можливість перепродувати хостинг аккаунти своїм клієнтам, створивши свою хостинг компанію або веб дизайн студію.
Ви самостійно визначаєте вартість і параметри хостинг планів для ваших клієнтів і маєте можливість створювати і використовувати ваші власні ДНСи ns1.yourcompany.com і ns2.yourcompany.com для того щоб ваші клієнти не знали що ви працюєте як реселлер.

Обладнання: Для розміщення аккаунтів реселлерів ми використовуємо тільки професійні сервера на базі процесорів Dual Quad Core Xeon CPU.
Також використовуються найбільш високопродуктивні та надійні RAID-10 системи зберігання даних і диски з гарячою заміною, що забезпечує безперебійну роботу системи навіть при виході з ладу одного диска рейд масиву.

  Детальніше

  Хостинг сайтів

  AvaHost.UA пропонує декілька тарифних хостинг-планів, які задовольнять потреби будь-якого користувача.
  Хостинг підтримує PHP, MySQL, будь-які CMS (WordPress, 1С-Бітрікс, Joomla !, Drupal і ін.), скрипти та інші сучасні технології, він ідеально підходить для 95% усіх клієнтів.

  ТІЛЬКИ НА AVAHOST.UA

   • Професійне серверне обладнання і дата-центри в трьох країнах світу.
   • Ваш сайт завжди онлайн — інакше ми повернемо вам гроші!

  Найбільш популярний наш тариф «Basic» — ідеальний варіант для більшості наших клієнтів.

  Детальніше