Акція AvaHost.UA
Коли варто переходити на інший хостинг

Не всім клієнтам легко дається рішення про зміну хостингу. Однак у деяких ситуаціях воно є абсолютно виправданою мірою, яка дозволить забезпечити подальший розвиток вашого ресурсу на належному рівні. Серед послуг нашої компанії реєстрація доменів і автоустановщик скриптів.

Перехід з безкоштовного хостингу на платний

Перехід на платний хостинг може знадобитися, якщо відвідуваність сайту значно зросла або творці змінили концепцію його розвитку. Безкоштовний хостинг часто використовується при вивченні сайтобудування. Він підходить для роботи над тестовими проектами, так як не вимагає ніяких фінансових витрат. Перенесення сайту з безкоштовного хостингу дозволяє поліпшити його індексацію і розширити функціональні можливості. Якщо ви плануєте регулярно оновлювати контент ресурсу, обсягу дискового простору, яке надається в рамках безкоштовного хостингу, вам буде недостатньо. Використовувати безкоштовний хостинг для комерційних ресурсів та інформаційних порталів недоцільно через наявність рекламних банерів хостера.

в яких випадках варто відмовитися від віртуального хостингу?

Віртуальний хостинг є досить популярною послугою. Він оптимальний для створення лендінгів, сайтів-візиток, корпоративних ресурсів, блогів і невеликих форумів. Однак небажання ділити сервер з іншими клієнтами компанії-провайдера може змусити власника ресурсу задуматися про зміну хостингу. При великій відвідуваності порталу можуть виникати технічні неполадки. Систематичні проблеми з доступом до сайту здатні негативним чином відбитися на його репутації. Так як ресурси в рамках віртуального хостингу діляться між усіма, розміщеними на сервері, сайтами, це може призвести до тимчасового зниження продуктивності. Оптимальна швидкість завантаження сторінок становить 2-3 секунди. Якщо на вашому ресурсі відображення сторінок займає більш тривалий час, варто задуматися про зміну хостингу. Адже при уповільненні швидкості завантаження збільшується ризик того, що користувач віддасть перевагу вашому сайту іншої портал з аналогічною тематикою. Для ресурсів, які здійснюють комерційну діяльність навіть короткочасний простий виявиться серйозним ударом по відвідуваності і потенційного заробітку.

Перехід на VPS-хостинг

Власний IP-адреса і відсутність необхідності ділити ресурси з іншими сайтами є незаперечними перевагами VPS-хостингу. Він актуальний для блогів і порталів з відвідуваністю більше 1000 унікальних користувачів в день. Незважаючи на те, що власник сайту отримує доступ до кореневої системи і може встановлювати бажане для себе програмне забезпечення, він може звертатися в службу технічної підтримки хостера. Фахівці хостинг-провайдера оперативно реагують на кожну заявку клієнта і здійснюють повний спектр робіт, заявлених в договорі, у встановлені терміни. Перехід на VPS-хостинг виправданий міркуваннями безпеки. Сайти стають менш уразливими за рахунок можливості установки брандмауерів. Хакерська атака на один із сайтів, розміщених на віртуальному хостингу, стає загрозою втрати функціональності для всіх сайтів сусідніх ресурсів.

Перехід на віртуальний виділений сервер

Незважаючи на те, що віртуальний виділений сервер коштує дорожче інших видів хостинг, перехід на нього повністю виправданий для великих інтернет-магазинів, форумів та ігрових порталів. Він забезпечує максимальну безпеку, що особливо цінується в рамках закритих корпоративних проектів з підвищеними вимогами до конфіденційності інформації. Використовуючи віртуальний виділений сервер, можна виконувати не тільки установку необхідного програмного забезпечення, але і проводити зміну оперативної системи. Розширений функціонал дозволяє вирішити проблеми з швидкодією. Стабільна робота сайту, відсутність зависань і затримок у відображенні сторінок значно підвищить лояльність користувачів до вашого ресурсу. Для сайтів з активно зростаючим трафіком перехід на віртуальний виділений сервер стане оптимальним рішенням.