Акція AvaHost.UA
Компанія Avahost.ua/ua надає безкоштовні SSl сертифікати

Компанія Avahost.ua/ua завжди прагне давати максимально якісні і сучасні послуги для своїх клієнтів. На даний момент компанія надає безкоштовний SSL сертифікат для будь-якого тарифного плану.

Безкоштовний сертифікат Avahost надає завдяки компанії COMODO. COMODO — компанія заснована в 1998 году, на даний момент є лідером у наданні сертифікатів. Такі сертифікати обов’язкові, якщо передається дуже важлива інформація (така як дані кредитних карт, інші важливі персональні або фінансові дані).

SSL сертифікат безкоштовно надається як для діючих клієнтів так і для нових.

Сертифікат надається безкоштовно на дев’яносто днів і для зручності клієнтів він продовжується автоматично для всіх клієнтів.

Завдяки аутентифікації і шифрування, гарантується захищений обмін даними. Кожен клієнт може бути впевнений, що його дані будуть передані по «безпечному каналу».

SSL сертифікати також позитивно впливають на просування сайту. На даний момент пошукові системи віддають перевагу захищеним сайтам, які працюють на HTTPS. Сучасні користувачі мережі інтернет також віддають велику перевагу захищеним сайтам і більше їм довіряють.

Кожен клієнт може відмовитися від безкоштовного сертифікату, звернувшись в службу підтримки support@avahost.ua