Акція AvaHost.UA
Найпопулярніші види хостингу

Більшість користувачів знає, що хостинг сайтів буває платним і безкоштовним. Причому від цього залежать умови його надання. Компанії, які пропонують скористатися безкоштовним хостингом, отримують прибуток за рахунок розміщення реклами на сторінках порталів.

Дуже часто безкоштовний хостинг працює набагато повільніше платного, а хостер надає тільки мінімальний пакет послуг. Ще такий вид хостингу ненадійний. Існує ймовірність того, що ваш сайт може втратити важливі файли, які ви не зможете відновити. За статистикою видно, що громадські компанії користуються послугами платного і безкоштовного хостингу. А комерційні організації використовують тільки платний хостинг.

Віртуальний хостинг.

Ця послуга потрібна для розміщення файлів сайту на диску провайдера. Всі ресурси сервера розподіляються між користувачами, так як в рамках цієї послуги надається єдина середовище для всіх сайтів. Зазвичай на одному сервері може перебувати до тисячі різних сайтів. Безвідповідальні хостери іноді нехтують безпекою розміщених сайтів, тому в багатьох випадках один користувач може перейти в налаштування сайту іншого веб-майстра.

Віртуальний виділений сервер (VDS).

В рамках цієї послуги власнику сайту надається набагато більше місця на диску, ніж на віртуальному хостингу. Об’єм пам’яті процесора виділяється частково. Все залежить від умов договору. Якщо ви замовили оренду віртуального сервера з об’ємом пам’яті в 10 відсотків, тоді всі інші ресурси будуть виділятися в процентному співвідношенні.

Послуга підійде для сайту середньої складності. Це обумовлено тим, що провайдери не завжди надають обумовлену потужність. У деяких компаній навіть немає таких ресурсів, щоб надати веб-майстру всі інструменти для повноцінної роботи сайту. Тому краще використовувати цю послугу для сайтів з невеликою відвідуваністю і невисокими вимогами.

Послуги виділеного сервера.

Тут вам пропонується цілий сервер з усіма ресурсами. Цей тип хостингу використовують тільки для великих сайтів і комерційних проектів з величезною відвідуваністю. Також його можна застосовувати для ігрових порталів, так як настройками сервера ви займаєтеся самі. Єдиним мінусом такої послуг є вартість. Якщо ви не володієте великими проектами або кількома інтернет-магазинами, тоді краще скористайтеся віртуальним сервером.

Ви ознайомилися з основними типами хостингу, які є актуальними на сьогоднішній день. Слід зазначити, що існує ще кілька видів, але вони не настільки популярні, як перераховані в цій статті.

Вибрати підходящий хостинг для свого сайту ви зможете, керуючись порадами, які змогли прочитати. Також ви можете перейти на сайт Avahost.ua і вибрати, відповідний для себе тарифний план. Avahost.ua — компанія, що зарекомендувала себе як надійного бізнес-партнера в сфері хостинг послуг на протязі вже більше 10 років. На сайті ви зможете знайти для себе відповідні послуги за доступними цінами.