Акція AvaHost.UA
Основні аспекти в просуванні сайту.

Для успішності інтернет проекту, необхідно займатися його просуванням в мережі інтернет. У цій статті ми з Вами розглянемо основні аспекти, які потрібно врахувати при просуванні сайту. Просування сайтів діляться на два основних види: внутрішнє просування і зовнішнє. Розглянемо кожен з цих видів окремо.
Внутрішнє просування сайту. Дане визначення має на увазі під собою все те, що ви робите з вашим сайтом при його створенні. Кожен сайт індивідуальний і в залежності від його контенту і підбору ключових слів будуть залежати його результати видачі в пошукових системах. Контент Вашого сайту повинен бути унікальний, тобто статті розміщені на вашому сайті повинні бути написані, а не взяті з будь-яких інших сайтів. У разі плагіату Ваш сайт може бути і зовсім заблокований для видачі. До кожній сторінці необхідно правильно підбирати ключові слова в залежності від тематики. Контент повинен поступово оновлюватися і додаватися на Ваш сайт. Статті повинні бути перш за все написані грамотно і зрозуміло для людини. Також необхідно, що б сайт коректно відображався на мобільних пристроях, які в наш час вже дуже популярні. Не потрібно робити складних переходів між сторінками, все повинно бути просто і ясно для будь-якого користувача.
Зовнішнє просування сайту. Після того як сайт повністю готовий і розміщений в мережі необхідно починати поступово займатися його зовнішнім просуванням. Поступово можна розміщувати посилання на Ваш сайт на інших сторонніх ресурсах. Важливо робити це поступово, не потрібно відразу сотнями закуповувати посилання на біржах. Також головне, що б посилання що ведуть на сайт були з сайтів схожих тематик і не виглядали як явна реклама. Наприклад, можна розміщувати статті на інших ресурсах, в текстах яких будуть живі посилання на Ваш сайт. Головне не кількість, а якість посилань, що ведуть на ваш сайт. Є велика кількість форумів, на яких так само можна спілкуватися з людьми і залишати інформацію про свій сайт. Новини та нововведення на сайті можна розміщувати за допомогою прес-релізів, які будуть інформувати відвідувачів інтернету про Ваші послуги та пропозиції. Є велика кількість безкоштовних каталогів, прогін за якими також поліпшить позиції сайту в пошуковій системі.
Найголовніше, що б сайт був насамперед зроблений для людей, а не для пошукового робота. Якщо сайт буде простий і зрозумілий у використанні, контент унікальний і реклама в мережі ненав’язлива, результати не змусять себе чекати.