Акція AvaHost.UA
Основні переваги готових сайтів

Розробка сайту «з нуля» — досить трудомісткий і дорогий процес, який в деяких випадках може затягнутися на півроку і більше. Альтернативним рішенням, до якого нерідко вдаються не тільки підприємці-початківці, але й досвідчені SEO-оптимізатори, є придбання готового сайту. Ключовою перевагою такого варіанту є те, що ви відразу ж отримуєте повністю настроєний ресурс з якісним дизайном і мінімальним набором сторінок. Всі необхідні базові функції вже підключені фактично, проект може бути запущений вже в день покупки (потрібно тільки дочекатися підключення домену і хостинг). У чому полягають інші переваги подібного рішення і чому багато власників бізнесу воліють покупку готових сайтів індивідуальній розробці?

Низька вартість

В середньому, вартість якісних платних шаблонів сайтів становить від 70 до 150$. При цьому Ви отримуєте повністю готове до використання рішення, з налаштованою адміністративною панеллю, анімованими та інтерактивними елементами. Якщо ж мова йде про розробку веб-ресурсу «з нуля», то приблизно стільки вам доведеться заплатити тільки за створення дизайну, не рахуючи верстки, перенесення на хостинг, наповнення контентом і т. д. найголовніше — підібрати шаблон проекту, який максимально відповідає тематиці вашого бізнесу та специфіці роботи компанії.

Видимий функціонал

При покупці готового сайту ви відразу бачите, за що платите. Перед оплатою шаблону ви можете відкрити його демо-версію, оцінити структуру основних сторінок, наявність необхідних модулів — наприклад, можливості додавання товарів у кошик, коментування блогу і т. д. При цьому, виставляючи готові сайти на продаж, розробники обов’язково перевіряють правильність підключення і працездатність всіх функцій ресурсу.

адаптивність

Одним з основних вимог до сучасних шаблонів сайтів є наявність версій, адаптованих під мобільні пристрої і планшетні ПК. Це, в свою чергу, забезпечує додаткові переваги при ранжируванні ресурсу пошуковими системами, а також позбавляє власника проекту від необхідності витрачати бюджет на створення окремої мобільної версії.

Різноманітність

У продажу завжди є сотні варіантів готових шаблонних сайтів. Ви можете підібрати дизайн, який вам найбільше подобається і підходить для конкретної ніші бізнесу. Для зручності в каталогах шаблонів передбачена можливість пошуку за категоріями (»освіта«,» Бізнес«,» автомобілі«,» розваги » і т. д.). Готові дизайни розробляються для ресурсів будь-якого типу: блогів, сайтів-візиток і портфоліо, інтернет-магазинів і т. д.

Можливість зміни

Незважаючи на те, що шаблон сайту являє собою готове рішення, вам завжди будуть доступні інструменти, з допомогою яких можна внести необхідні зміни і підігнати ресурс під себе. По мірі необхідності ви можете додавати нові сторінки, змінювати структуру старих, створювати нові розділи, підключати нові функції і т. д. Більшість елементів дизайну, як правило, теж настраиваемы. Використовуючи конструктор сайтів на хостингу AvaHost навіть недосвідчені користувачі можуть швидко змінити вигляд веб-ресурсу і додати необхідні модулі.

просування

З точки зору SEO-просування якісний готовий сайт нічим не поступається ресурсам, розробленим під замовлення. А в деяких випадках навіть виграє, адже шаблони створюються з урахуванням усіх актуальних тенденцій, є адаптивними і швидко прогружаются на будь-яких пристроях. Код готових сайтів ретельно вичищається від непотрібного «сміття», а дизайн розробляється так, щоб сайт подобався користувачам. Висока швидкодія і юзабіліті сприяють поліпшенню поведінкових факторів і, як наслідок, більш ефективному і швидкому просуванню ресурсу в пошукових системах.

Зручність в управлінні

Платні шаблони сайтів розробляються для популярних CMS, розібратися в налаштуваннях яких не складе труднощів навіть недосвідченим користувачам. Крім того, при бажанні ви в будь-який момент зможете змінити шаблон, повністю змінивши зовнішній вигляд ресурсу без втрати інформації.