Акція AvaHost.UA
Основні переваги VPS хостингу

Абревіатура VPS використовується для позначення віртуального виділеного сервера (Virtual Private Server). На цій технології заснований один з видів хостингу, який носить назву VPS хостинг.


Віртуальний виділений сервер
являє собою комп’ютер, на якому одночасно розміщується кілька віртуальних машин. Обладнання працює за принципом віртуалізації. Один екземпляр ядра операційної системи використовується для кожного VPS. Таким чином, користувач не помічає різниці між VPS і звичайним виділеним сервером.

Суть роботи VPS хостингу

Всім користувачам VPS надається основний доступ до серверів (root). Це забезпечує можливість керувати налаштуваннями операційної системи і встановлювати необхідне програмне забезпечення. Згідно з тарифним планом на надання послуг VPS хостингу користувачеві встановлюється ліміт на ресурси обладнання. При цьому на самому фізичному сервері є вільні ресурси, які можна використовувати в будь-який час.

Основні переваги VPS хостингу

Економія коштів і зручність – ось основні переваги експлуатації віртуального виділеного сервера. Якщо порівняти вартість оренди сервера і вартість VPS хостингу, то вартість останнього буде на порядок нижче.

Крім цього, варто відзначити інші плюси:

1. Простота установки необхідного програмного забезпечення.
2. Можливість налаштування різних параметрів системи.
3. Розміщення великої кількості баз даних і доменів з можливістю надання прав доступу іншим користувачам.
4. Контроль над файлами системи (процесами і користувачами).
5. Один або кілька IP-адрес.
6. Оптимізація витрат на обслуговування веб-порталів.

VPS хостинг є вигідним і раціональним вибором користувачів, бажаючих отримати гарний функціонал за прийнятною ціною. Розміщення сайту на віртуальному сервері дозволяє забезпечити якісну роботу ресурсу за рахунок використання потужного обладнання. Всім, хто зацікавлений в динамічному розвитку свого проекту, варто звернути увагу на послуги VPS хостингу. Для оцінки всіх переваг ви завжди можете скористатися тестовим періодом і прийняти рішення, грунтуючись на власному досвіді використання віртуального виділеного сервера.