Акція AvaHost.UA
Особливості сучасних сайтів і їх необхідність в 2021 році

Сайт — це зручний інструмент для будь-якого бізнесу, що не втрачає своєї актуальності. Розвиток технологій дозволяє створювати професійні ресурси, використовуючи відповідні конструктори.

Навіщо потрібен сайт в 2021 році?
Попит на якісні сучасні сайти неухильно зростає, що пов’язано з їх використанням для ефективного ведення бізнесу. Популярність соціальних мереж може створити видимість старіння веб-ресурсів, проте на ділі їх цінність тільки збільшується.

Навіщо потрібен сайт
Основною метою будь-якого бізнесу є отримання прибутку, і в цій справі сайт — незамінний помічник, оскільки він дозволяє:

 1. Ефективно продавати послуги і товари в онлайн-режимі. За допомогою якісного сайту компанія може легко стати впізнаваною серед своїх потенційних клієнтів.
 2. Знаходити партнерів для подальшої співпраці. Це дозволить не тільки збільшити і стабілізувати продаж, але і налагодити взаємну рекламу.
 3. Вирішити проблему комунікації між компанією і потенційними клієнтами. Покупці зможуть в зручному для них форматі зв’язатися з співробітниками фірми, отримавши усі необхідні для них відомості і оформивши замовлення.
 4. Сформувати імідж компанії і підняти її статус. Продуманий ресурс зі зручним інтерфейсом і індивідуальним оформленням дозволить якісно виділити компанію серед конкурентів, а змістовний логотип і фірмовий стиль зможуть стати інструментом для проведення результативних рекламних кампаній.
 5. Взаємодіяти зі співробітниками. Для зручного контакту з усіма працівниками можна розробити корпоративний проект, здатний зблизити команду, що сприяє формуванню позитивної атмосфери в колективі.

Кому потрібен сайт
Сайт буде корисний такими групами клієнтів:

 • великі корпорації, які можуть презентувати нові продукти і розміщувати актуальну інформацію;
 • приватні підприємці, для яких важливо максимально прорекламувати свої послуги;
 • представники творчих професій, які отримують можливість продемонструвати своє портфоліо;
 • ентузіасти, які хочуть знайти однодумців в будь-якому захопленні.

Відмінності соціальних мереж від сайтів
Широке поширення соцмереж зробило їх популярними в якості каналу продаж. Однак, якщо заміщати ними сайт, компанія ризикує втратити до чверті всіх продажів і клієнтів, які не використовують ці мережі. Соцмережі не можуть служити повноцінною заміною сайтів з наступних причин:

 1. Щоб перебувати в полі зору передплатників і бути в тренді, в соцмережах необхідно робити щоденні публікації, розміщувати історії і відстежувати всі нововведення. У разі сайту досить один раз створити і грамотно налаштувати його, роблячи публікації в комфортному темпі. Ресурс може працювати автономно, без необхідності постійного постинга і тимчасових витрат.
 2. Висока конкуренція в соцмережах робить необхідною боротьбу за увагу передплатників. Сайт же здатний самостійно збирати представників цільової аудиторії, зацікавлених у купівлі. Звичайно, для цього його необхідно підготувати: розмістити якісний контент, підготувати і використовувати відповідні ключові слова. Однак після цих дій користувачі самі знаходять компанію, використовуючи браузери, і їх не потрібно додатково мотивувати до покупки.
 3. Публікації, що розміщуються в соцмережах, мають «термін придатності», через кілька днів гублячись в загальному потоці. Сайти же дозволяють знайти будь-яку статтю або новину за допомогою карти і фільтрів.
 4. У соціальних мережах складно отримувати додатковий заробіток, оскільки для цього необхідно зібрати дійсно велику аудиторію. На відміну від них сайти можуть приносити стабільний пасивний дохід завдяки партнерським посиланням, контекстній рекламі, розміщення рекламних банерів і іншим інструментам.
 5. Соцмережі не дозволяють автоматизувати продаж, і для оформлення замовлення може знадобитися не одну годину, в залежності від оперативності відповідей менеджера. На сайті ж користувач може зробити покупку за пару кліків у зручний для нього час, звернувшись до співробітників тільки при виникненні питань.
 6. Соцмережі не дозволяють в зручному форматі розмістити всю необхідну для клієнтів інформацію, таку як контакти, FAQ, оплата, доставка, каталог товарів та інше. На сайті можна створити окремі сторінки для всіх цих категорій, спрощуючи їх перегляд та пошук необхідного товару, що скорочує шлях користувача до бажаної покупки.
 7. Соцмережі, хоч і мають статистику, обмежують її використання запуском таргетированої реклами. Установка аналітики на сайт набагато простіше, при цьому аналіз статистики допомагає у вивченні поведінки клієнтів. Це дозволяє встановити найбільш популярну сторінку або товар, простежити маршрут переміщення користувачів по сайту і виділити цільову аудиторію.

Конструктор сайтів на WordPress

Незважаючи на всі переваги, сайт — досить складний продукт, для якісного створення якого потрібні певні навички і суттєві витрати. Однак сучасні технології дозволяють отримати стильний функціональний ресурс без написання коду і тривалого процесу розробки. Для цього компанія AvaHost пропонує скористатися конструктором сайтів на системі WordPress.

Сайти створюються на багатофункціональному шаблоні DIVI, за допомогою адмін-панелі якого можна з легкістю візуально редагувати всі елементи сторінок. Клієнт може самостійно створити унікальний і якісний ресурс, присвячений будь-якій темі. Крім системи управління сайтом, в пакет послуг AvaHost входить і ряд модулів, необхідних для забезпечення безпеки сайту, SEO-оптимізації, прискорення роботи і іншого. Також клієнт може вибрати необхідний для роботи домен.