Акція AvaHost.UA
Особливості та переваги хмарного хостингу

Хмарні технології, як і будь-який інший вид сучасних технологій, все більше звертають на себе увагу. Хмарний хостинг не є винятком. Але не всі роблять огляди такої послуги. Тому в цій статті ми розглянемо детально те, що називають хмарним хостингом.

Що таке хмарний хостинг?

Головною особливістю хмарного хостингу є можливість оренди декількох ресурсів за потребами. При цьому оплата за послуги проводиться в залежності від навантаження на комп’ютери компанії. Тобто ви отримуєте в своє розпорядження відразу кілька серверів, які розподіляють навантаження на сайт відповідно до його потреб.

Замовити хмарний хостинг ви зможете на сайті компанії Avahost.ru, яка має великий досвід в роботі з хмарними технологіями. Причому оплата послуг буде проводиться в залежності від того, яка кількість часу процесора було витрачено на роботу з обробкою ваших даних.

З цього випливає, що від зростання відвідуваності ваших сайтів буде рости і кількість використаних ресурсів сервера. Слід зазначити, що не всі хостери користуються цією схемою оплати, так як дана послуга з’явилася в нашій країні порівняно недавно.

Обмеження по іншим характеристикам, які зустрічаються при оренді віртуального хостингу, наприклад, кількість доменних імен, сайтів, баз даних, поштових скриньок і так далі, відсутні.

Особливості та плюси хмарного хостингу.

Важливою особливістю хмарного хостингу є те, що ваші сайти будуть доступні користувачам цілодобово. Це означає, що хостинг використовує ресурси декількох серверів одночасно. Якщо звичайний хостинг розміщується на одному сервері, то хмарний сервіс використовує цілу мережу серверів, яка може об’єднувати сотню одиниць. Для того щоб всі сайти працювали в постійному режимі застосовується розподіл навантаження і поділ простору між усіма проектами.

Гнучкість є ще однією перевагою, так як ви можете підбирати оптимальну кількість ресурсів для ваших сайтів. Таким чином, вам не потрібно платити за ті ресурси, які вам не потрібні в даний момент.

Надійність вважається головним плюсом хмарного хостингу. Адже багато власників сайтів звертають увагу на цю характеристику при виборі хостингу. Завдяки тому, що ваші сайти споживають ресурси цілої мережі, вони будуть працювати стабільно. Це є успішною запорукою просування ваших сайтів в інтернеті.

Виходячи з прочитаного ви можете переконатися, що оплата хостингу буде проводитися тільки за ті ресурси, які використовують ваші сайти. Причому оплата може варіюватися від навантаження і відвідуваності сайтів.