Акція AvaHost.UA
Переваги платного хостингу

Питання розміщення сайту на хостингу є актуальним для всіх, хто тільки планує або вже створив власний web-ресурс, або хоче змінити хостинг-провайдера. Який хостинг вибрати, щоб налагодити стабільну і надійну роботу сайту? Існує кілька варіантів:

• розмістити сайт на власному комп’ютері, який буде використовуватися в якості сервера;
• скористатися безкоштовним хостингом;
• вибрати платні послуги.

Основна частина сучасних сайтів – це ресурси, розміщені на платних хостингах. Такий варіант дає найбільше переваг. Давайте про них поговоримо.

Переваги платного хостингу

Одним з важливих плюсів платного хостингу є можливість вибору місця під сайт. Ви самі можете визначити, скільки вільного простору буде потрібно для розміщення сайту. Провайдер виділяє для вашого ресурсу окреме місце на сервері. При бажанні власник сайту може вибирати різні тарифні плани і збільшувати масштаб свого майданчика.

Вибір домену

При користуванні послугами платного хостингу ви можете самостійно вибирати ім’я для свого сайту. Ви підберете той домен, який точно відповідає потребам і тематиці ресурсу. У порівнянні з безкоштовним хостингом, де вибір доменних імен сильно обмежений, < strong>платний хостинг дозволить створити сайт зі звучним і незабутнім назвою.

Додаткові послуги

переваги платного хостингу полягають в можливості використовувати додаткові послуги провайдера. Наприклад, можна створювати безкоштовні поштові скриньки, реєструвати домени 2 і 3 рівня, налаштовувати автозбереження даних і т.п. Avahost.ua надає різноманітні послуги в сфері підтримки та налаштування сайту. Ви можете вибрати необхідний рівень сервісу і істотно скоротити свої витрати на підтримку нормальної роботи сайту.

хороший захист

Платний хостинг
– це захист сайту від збоїв в роботі і перевантажень, викликаних різким збільшенням обсягу вхідного трафіку. Ви можете бути впевнені в тому, що ресурс буде доступний для відвідувачів і вам не доведеться втрачати прибуток через частого «падіння» сайту.

цілодобова підтримка

Компанія Avahost, що надає послуги платного хостингу, надає професійну підтримку протягом 24 годин на добу і 7 днів на тиждень. При виникненні питань або неполадок ви можете звернутися до фахівців і отримати оперативну відповідь.

Переваги в просуванні

При ранжируванні пошукачами більш високі позиції отримують ті сайти, які розміщені на платному хостингу. Такі ресурси вважаються більш надійними, стабільними і безпечними для відвідувачів, тому пошуковики віддають їм перевагу при інших рівних умовах.