Акція AvaHost.UA
Плагіни для Вордпресс: найкорисніші, затребувані і важливі WordPress модулі. ТОП-20

найшвидша і популярна CMS знайшла широке застосування в блогах, для яких вона, власне, спочатку і передбачена, але не тільки. На Вордпресі почали активно створювати медіаресурси, комерційні сайти і навіть магазин. Але кожен, хто працював з цим движком, підтвердить, що сила WP в плагінах. Всі кращі можливості, фішки і зручні опції засновані на плагінах. Розгледіти, які з них найпопулярніші, потрібні, корисні, де їх взяти, як встановлювати, і що ви отримаєте, впровадивши їх на свій сайт. Отже, корисні плагіни для ВП – ТОП-20.

ТОП плагінів для WordPress: найкорисніші та найнеобхідніші< / h2>

Плагін WP-це зовнішній модуль, який можна підключити до сайту при необхідності. Завантажити скачать плагіни WordPress можна на офіційному сайті спільноти Вордпресс на русском мовою ru.wordpress.org: це більш надійно, ніж знаходити випадкові неперевірені ресурси і набагато зрозуміліше, ніж шукати на іноземних сайтах.

Розглянемо тільки безкоштовні WordPress модулі, хоча вони можуть бути і платними, незважаючи на те, що сама система безкоштовна і відкрита. Список наводиться в порядку значимості: спочатку найнеобхідніші плагіни для WordPress, які скачують найчастіше.

1. WooCommerce

Не найпростіший, але найпопулярніший плагін за останні кілька років. Безкоштовний, як і всі, представлені тут плагіни Wordpress. Це модуль «Інтернет-магазин» з найширшими можливостями. Інтегрувавши з соцмережами, системою розсилок і аналітика. Підключивши цей модуль, можна організувати продаж з системою оплати на сайті картою.

2. Yoast SEO

Навіщо сайт, якщо його не знайти в пошуковику? Сам необхідні плагіни для WordPress – ті, які допомагають ресурсу бути успішним. Це один з таких. Плагін для зручного управління SEO-оптимізацією. Найцінніше у ньому – знаходить, де на сайті упущення по частині оптимізації, а відразу після правок перевіряє повторно.

3. W3 Total Cache

Чому часто вибирають саме Вордпресс? Він вважається самим швидкий. Іноді це стає вирішальним незважаючи на те, що є у WordPress аналоги досить солідні. W3 Total Cache – одна з причин швидкої роботи сайтів на цьому движку. Розумно кешує елементи на сторінці, щоб видавати їх швидше. Перевага плагіна – в відмінною сумісності з більшістю хостингів. Кому доводилося зв’язуватися з інструментами кешування та їх сумісністю з хостингами, особливо оцінивши.

4. Jetpack

Не всі замислюються, які плагіни потрібні для WordPress, та й інших CMS, для успішного бізнесу за допомогою інтернет-майданчики. Успішні ж в курсі – що потрібна потужна власна аналітика сайту і зворотний зв’язок з відвідувачами. Для розуміючих – плагін Jetpack: збирає статистику, взаємодіє з користувачами через соцмережі, за допомогою красивих форм і зручної системи коментування.

5. Keyy Two Factor Authentication

Виконує відразу дві найважливіші функції. Спрощує вхід для адміністратора і захищає сайт від злому і інших загроз. Як і багато безкоштовні плагіни для Вордпресс, має платну преміум-версію, але базової цілком достатньо для забезпечення безпеки.

6. Broken Link Checker

Шукає «биті» посилання на вашому сайті. Це частина SEO-оптимізації, яку плагін виконує самостійно. Якщо не стежити за посиланнями, можна потрапити під санкції пошуковців. Фахівці в курсі, наскільки простіше стає з автовизначенням таких посилання.

7. Contact Form 7

Стильні сучасні форми зворотного зв’язку і управління ними – сьогоднішня необхідність. Тож плагіни для сайту на Wordpress, здатні створювати стильні форми, завжди затребувані. Contact Form 7 – кращий з них.

8. Imagify Image Optimizer

Плагін вирішує відразу кілька завдань: прискорює завантаження сторінок і спрощує роботу з медіа-архівом. Він автоматично призводить картинки до потрібним розмірам, економлячи місце на диску і знімаючи навантаження на сторінку, на яку виводяться не величезні стислі, а фізично зменшене зображення.

9. Sumo

Модуль соціального взаємодія. Спливаючі повідомлення, кнопки для публікації в соцмережах і маса інших хитрощів здатні залучити більше відвідувачів і зібрати більше лідов.

10. UpdraftPlus

не Можна пройти повз модуля, що відповідає за резервне копіювання сайту. Встановіть і будьте впевнені, що якщо щось трапиться з-за некоректного управління або злого умислу, у вас завжди буде резервна копія сайту і сайт відродиться за кілька секунда.

Плагіни для Вордпресс, які покращують зовнішній вид і юзабіліті сайту

11. NextGEN Gallery

Пропонує один з найбільш затребуваних трендових способів організації галереї.

12. WP-PageNavi

Делікатна, сучасна посторінкова навігація для сайту.

13. TinyMCE Advanced

Дозволить розширити можливості сайту за рахунок форматування контента. Плагін дозволяє розширити можливості візуального редактора. На панелі редактора з’явиться більше кнопок, більше функцій. Ви самі вибираєте, які залишивши. Структурований, красиво оформлений контент – це чимало.

14. Anti-spam

зручний плагін відсіює спам і не обтяжує користувачів заповнювати капчу.

15. Disqus Comments

Потужний плагін для коментарів у блозі. Такому блогу більше довіряють, на ньому цікаво, а контент розвивають самі відвідувачі.

16. WPForms

Простий і зручний конструктор форм. Спрощує створення форм і дає повну свободу вибору для власник.

17. OptinMonster

справжній монстр в лідогенерації. Займається ретаргетингом, А/В тестуванням, різноманітними шляхами залучає користувача до заповнення форма.

Цікаві плагіни для WordPress

Ці плагіни не можна назвати обов’язковими, але вони можуть стати саме тією родзинкою, яка приверне відвідувачів або зробить приємною роботу адміністратора.

18. Simple Image Widget

Зображення або текст на бічній панелі, який стане швидким переходом на певну сторінку. Дрібниця, але допомагає привернути увагу до важливого.

19. Edit Flow

Цей плагін – практично ваш особистий секретар і координатор, який контролює розміщення контенту на сайті. Включає в себе календар публікацій, організовує спільну роботу з командою авторів.

20. AdSanity

дивно чуйний слайдер для рекламних блоків. Давати можливість розміщувати рекламні блоки де завгодно – всередині публікацій, на бічних панелях, в будь-якій зоні сторінки. Модуль веде статистику показу і забезпечує просте управління реклама.