Акція AvaHost.UA
Поради щодо заробітку на партнерській програмі AvaHost.Ua

Чому наша програма вигідніше, ніж заробіток на кліках (google/yandex)

Наша партнерська програма досить вигідна, тим більше для подібних за тематикою < /b > сайтів (пов’язаних < i> < b>з вебмайстрами, створенням-розкруткою сайтів, дизайном, шаблонами ітд.)

Давайте порахуємо: < / b>
Якщо ви розмістите на сайті хороших спонсорів, які платять за клік (Google.Adsense, Yandex.Direct), в середньому ви отримуєте 5-10 центів за клік. Вважаємо що Ви отримуєте 10 центів (а це рідко), за 100 кліків ви маєте-10 $ < / b>

Візьмемо нашу програму.
Згідно з нашою внутрішньою статистикою наші партнери отримують 1 замовлення на кожні 30-150 відвідувачів яких вони приведуть на наш сайт. (така різниця з-за різних тематик сайтів, на сайтах для вебмайстрів — результати дуже хороші, на загальних, розважальних сайтах — гірше )

В середньому давайте порахуємо-1 Клієнт на 100 відвідувачів,
Сума, яку платить клієнт за хостинг в середньому — 50$.
Ви отримуєте 40% від оплат клієнта — це 20$ в рік.

вже видно різницю: працюючи з нами Ви отримаєте за 100 кліків 20$ на рік (а може і більше, якщо тема вашого сайту відповідна),
а на кліках ви заробите 10 $ один раз (і це при тому що ви будете отримувати по 0.10 $ за клік, а це знайти досить складно.)

при цьому: у нас оплата постійна, ви кожного року отримуватимете від одного залученого клієнта по 20$ !

потенціал заробітку: якщо припустити, що ви будете залучати по 5 клієнтів щомісяця. Це в кінці року плучиться-60 клієнтів. Від них ви будете отримувати — 1200$ в рік. При збереженні темпу замовлень (і якщо прийняти, що всі клієнти продовжують сайт) — в кінці другого року у Вас вже буде 120 клієнтів. Ви вже будете отримувати від них 2400$ в рік. Ітд.

поради щодо заробітку на партнерській програмі хостингу.

Для отримання ваших персональних посилань вам потрібно по логіну і паролю зайти в ваш аккаунт в нашій білінговій системі
https://secure.avahost.ru/clientarea.php
і там в розділі «Партнерам»ви можете отримати і текстові і графічні банери.

Якщо ви ще не зареєстровані, то зареєструватися можна тут:
https://www.avahost.ua/service/affiliates/

Кілька порад для початківців:

нагадую — Ви отримуєте комісійні винагороди якщо людина, яка прийшла за вашим посиланням, зробить замовлення нашого хостингу. Сума виплат залежить від замовленого хостинг-плану.

Найбільший ефект від нашої реклами виходить при розміщенні наших посилань і банерів на сайтах (чи розділах сайтів), пов’язаних із створенням/розміщення сайтів, на сайтах веб-дизайні і заробіток в Інтернеті. І відповідно на блогах і форумах подібних тематик.

Щоб підвищити ефективність банерів — розмістіть під банером вашу текстову посилання з текстом, що пояснює зміст банера.
Тобто під банером рекламуючим хостинг-поставте посилання типу » недорогий Хостинг»,
або «створи свій Інтернет Сайт». Відвідувачі будуть частіше кликати і на банер і на посилання.

Змінюйте текст посилань, які ви розміщуєте на своєму сайті.
Посилання, які ми наводимо на сайті — це лише приклад, ви можете робити будь-який відповідний текст, наприклад «Хостинг з Безкоштовним доменом», «Кращий Хостинг з Конструктором Сайтів», «Створи Сайт на хостингу AvaHost.ua» :.
Загалом будь-який текст, який більше підійде до теми сайту або просто більше зацікавить ваших відвідувачів.
Також якщо ваш сайт розміщений у нас, то не забудьте десь знизу розмістити посилання на нас типу «Наш Хостинг — AvaHost.Ru» (природно з вашим кодом).
Якщо люди побачать що ваш сайт розміщений у нас, то і самі вони можуть у нас замовити. А ви відповідно отримаєте оплату.

Якщо у вас на сайті є статті, то прекрасний варіант — це вставити посилання на нас в середині профільної статті.
Тобто якщо ваша стаття про створення сайту, то не забудьте додати абзац про те «де можна розмістити ваш новий сайт», і звичайно вставити посилання на вашу нас 🙂

Намагайтеся, щоб ваші рекламні посилання не виглядали як реклама, тоді до них набагато більше довіри від відвідувачів.
Тобто там де це можливо — пишіть такі рекламні тексти і розміщуйте їх так, щоб вони були схожі на рекламу, а виглядали б як просто рекомендація хорошого сайту.
Особливо зверніть увагу на цей пункт при розміщенні посилання в форумах або блогах.
Якщо це буде схоже на рекламу — ваш пост просто закриють, а якщо зовсім не схоже — то це буде Дуже ефективно.