Акція AvaHost.UA
Правильний вибір хостингу: на що він впливає

Хостинг має велике значення для стабільності і подальшого просування веб-ресурсу. Від нього залежить ставлення до сайту пошукових систем і і самих користувачів, що важливо. Тому при виборі хостингу віддавайте перевагу на найдешевшим, а стабільним і надійним серверам, особливо якщо у вас планах розкрутка власного веб-ресурсу. В іншому випадку ви можете розгубити більшу частину наявних користувачів. Знайти надійний і стабільний хостинг для різних сайтів, включаючи великі веб-проекти, ви можете у нас. Вибір тарифів великий. При наявності питань ви завжди можете звернутися в службу підтримки, яка працює цілодобово. Якщо у вас залишаться якісь сумніви після роботи з нами, то ви можете отримати свої гроші назад.

Детальніше про вплив хостингу на сайт

Перш за все, від обраного майданчика залежить доступність сайту як для користувачів, так і для пошукових систем. Провайдер повинен забезпечити високий аптайм (час безперервної роботи) як самому серверу, так і мережі. При частій і тривалій недоступності веб-ресурсу він може втратити свої позиції, які досягаються великим трудом. Також дуже важливо, щоб провайдер міг оперативно реагувати на неполадки і протистояти DDoS-атакам.

Хостинг виявляється серйозний вплив на швидкість завантаження ресурсу. Вона залежить від часу відгуку сервера і того, наскільки він завантажений. Чим нижче ping (затримка передачі мережі), тим швидше буде здійснюватися завантаження сайту. Відвідувачі досить «легких» ресурсів з простій анімацією і мінімальною кількістю графіки навряд чи помітять велику різницю між сайтом, який розміщений на сервері в їх регіоні або в іншій країні. А ось власникам великих проектів потрібно задуматися над наступним: сайт повинен знаходитися географічно якомога ближче до основної цільової аудиторії.

Крім того, географічне розташування сервера в деякій мірі впливає на пошукову видачу. Але в цілому розміщення сайту на місцевому хостингу є не єдиним способом прикріпити ресурс до конкретного регіону. Що стосується завантаженості сервера, який також впливає на швидкість і доступність сайту, то пізнати його не можна. Тому скористайтеся тестовим періодом (у нас він становить тридцять днів). Подібна можливість дозволить дізнатися, наскільки хороша продуктивність у обраного хостингу.

Важливе значення має також обладнання і ПЗ, встановлене на сервері. Зокрема, UNIX-платформа відрізняється хорошою надійністю. Вона підтримує багатосторінкові веб-проекти з високим трафіком. Що стосується WINDOWS, яка також дуже популярна, то вона володіє деякими опціями, яких немає у попередньої платформи. Вона вигідна, якщо потрібні такі додатки, як ASP, Access databases і деякі інші.

Також вибраний хостинг впливає на те, чи зможете ви надалі орендувати для свого сайту більше системних ресурсів за прийнятною ціною. Тому дуже важливо переглянути не тільки недорогі стартові тарифи, але і максимально дорогі. Продуктивність сайті буде залежати і від типу хостингу – це може бути звичайний Shared (віртуальний), DS (виділений сервер) або VPS/VDS (віртуальний виділений сервер). Добре, якщо на обладнання провайдера встановлені SSD-диски, а не HDD.

Велике значення має і сусідство на сервері. Важливо, щоб поруч з вашим сайтом не було ресурсів, які поширюють спам і шкідливе ПЗ. З точки зору просування не рекомендується віддавати перевагу безкоштовним хостингу. В іншому випадку ви підірвете довіру як з боку пошуковиків, так і з боку користувачів. Основні недоліки таких хостингів полягають у низькій швидкості завантаження, часті збої в роботі, малому обсязі простору, наявність реклами і т. д. З цієї причини потрапити в Топи на безкоштовному хостингу дуже складно.

Від вибору хостингу залежить і швидкість бекапа, особливо це актуально, якщо у вас досить об’ємний сайт. Резервна копія повинна створювати автоматичні і якомога частіше. Слід додати, що разом з хостингом у нас ви отримаєте можливість реєстрації домену. Також ми пропонуємо скористатися конструктором сайтів.