Акція AvaHost.UA
Різні види хостинг послуг від компанії Avahost.ru

В даний момент пропонується велика кількість видів хостингу, для розміщення інтернет — проекту в мережі. Кожен з видів хостингу відрізняється різними параметрами (кількість місця на диску, пам’яті ОЗУ, трафіком, кількість доменів, піддоменів і багатьма іншими параметрами). Залежно від масштабів сайту, кожен користувач вибирає для себе особисто, які параметри хостингу йому необхідні. Кожен з видів хостингу має як свої плюси так і недоліки.

Наприклад, якщо у вас невеликий блог, то не має сенсу його розміщувати на потужному VPS сервері за дорогу плату, коли буде достатньо скористатися звичайним (shared) хостингом за невелику плату.

Одним з цікавих видів хостингу є ресселерский хостинг. Даний вид хостингу має на увазі під собою не тільки можливість розміщення своїх інтернет проектів на серверах, а й можливість непоганого заробітку в мережі без істотних капіталовкладень. При замовленні Реселлерського хостинг плану, клієнт має можливість позиціонувати себе як окрему хостинг компанію, тобто займатися перепродажем послуг хостингу. При цьому клієнт має право встановлювати свої тарифні плани на свій розсуд і надавати свої DNS сервери, що б люди, які замовили послуги хостингу безпосередньо у нього навіть не здогадувалися, що він є посередником у наданні хостинг послуг, а не окремої хостинг компанією. Також одним з важливих аспектів, на який варто звернути увагу при виборі майданчика для розміщення свого сайту, є надійність сервера на якому він розміщений. Якщо сервер технічно не оснащений для правильної і безперебійної роботи, то Ваш сайт буде часто недоступний для користувачів, що істотно знизить його працездатність і відвідуваність.

Останнім часом люди зацікавлені в стабільній роботі свого інтернет — проекту все частіше віддають перевагу Хмарному хостингу. Основна відмінність хмарного хостингу від інших полягає в тому, що сайт знаходиться не на одному фізичному сервері. Хмарний хостинг використовує ресурси відразу декількох серверів між якими розподіляється навантаження об’єднаних в так звані кластери. Іншими словами основна відмінність хмарного хостингу полягає від звичайного тим, що якщо навіть якийсь із серверів на деякий час вийде з ладу, Ваш сайт в будь-якому випадку буде продовжувати повноцінно функціонувати, використовуючи при цьому ресурси іншого сервера. Крім цього в хмарному хостингу надається можливість гнучкого налаштування параметрів індивідуально для кожного клієнта. Також всі дані сайту постійно резервуються на серверах, що гарантує стовідсоткове їх збереження. Фізично ж сервера можуть розташовуватися навіть в різних країнах, що істотно прискорить доступ до вашого сайту з різних місць розташування потенційних відвідувачів. При виборі хмарного хостингу також можна вибирати різні варіанти як недорогий хмарний хостинг, який при помірній оплаті надасть всі основні можливості і переваги для користувача. Так і наприклад, більш дорогий, але і більш потужний хмарний VPS хостинг, в якому кожному клієнту буде надано повний SSh root доступ до своїх сайтів, більш гнучка можливість налаштування потужностей, ніж в звичайному хмарному хостингу і багато інших переваг.

На даний момент є чимала кількість хостинг компаній, що надають всі ці послуги хостингу. Але хотілося б звернути Вашу увагу на компанію Avahost.ru. Ця компанія зарекомендувала себе як надійного бізнес партнера на території Європи і не тільки вже на протязі більш ніж 10 років. Крім всіх основних видів хостингу перерахованих вище, Авахост пропонує велику кількість бонусів і знижок для своїх клієнтів. Навіть в тому випадку якщо ви не володієте навичками програмування та сайтобудування будь-який клієнт може скористатися безкоштовним конструктором сайтів, який пропонується для використання і за короткий проміжок часу створити повноцінний працездатний сайт. Також є можливість установки більш 300 різних скриптів практично за 2 кліка. Для реєстрації нових користувачів надається суттєва знижка аж до 30%. Залежно від того звідки буде очікуватися найбільший наплив відвідувачів клієнт може вибрати місце розташування сервера де буде знаходитися його сайт, для якомога швидшого доступу до сайту. Більш того при замовленні хостинг аккаунта є можливість замовити вже готовий сайт на найпоширенішому і простому у використанні на даний момент CMS WordPress. Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності, завдяки якій чим довше клієнт співпрацює з Avahost тим менше він платить за надані послуги хостингу. Ну і звичайно ж якщо у клієнтів з’являються будь-які питання, що стосуються роботи їх сайтів, вони завжди можуть звернутися в службу підтримки хостинг компанії Avahost. Служба підтримки працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Компетентні співробітники нададуть відповідь на будь-яке Ваше питання в найкоротші терміни. Крім того, у кожного хто замовив хостинг є можливість протягом 60 днів вимагати повернення коштів, якщо все ж його, щось не влаштує в послугах компанії. На сайті у вас буде можливість ознайомиться також з відгуками клієнтів, які користуються послугами хостинг компанії. Ви зможете побачити різні нагороди, якими була нагороджена компанія Avahost за досягнення в сфері хостинг послуг. Для того що б вивчити більш детальну інформацію про спектр послуг компанії Вам достатньо перейти за посиланням Avahost.ru.