Акція AvaHost.UA




Розглянемо існуючі типи веб-сайтів

При наявності бажання розробити власний веб-сайт, необхідно віддавати собі звіт в тому, який саме проект вам необхідний і виходячи з самовизначення, приступати. Визначення типу веб-проекту (звичайний сайт, блог або портал), в першу чергу грунтується на наявності знань в сфері веб-програмування та інтернет-технологій. Умовно ідентифікована різноманітність веб-сайтів поділяють на три категорії, виходячи з складності розробки:
простий (до цієї категорії відносяться невеликі сайти, з малим числом сторінок і невисокою функціонально складовою);
середній (є найпоширенішою категорією, функціональні сучасні веб-сайти з числом сторінок більше 1000);
складні (як правило, інформаційні портали, популярні інтернет-магазини, сайти, сформованих з декількох функціональних інтернет-ресурсів).
Розглядаючи веб-сайти з категорії «невеликих», головне, що необхідно відзначити, це їх певну перевагу, в порівнянні з іншими категоріями, за невисокою вимогливостю до технічних майданчиків. Подібні ресурси не мають складні функціональні компоненти і розроблені, як правило, на основі PHP з підключенням баз даних MySQL. Як наслідок, вимоги до провайдерів послуг хостингу неістотні. При створенні сайту, на основі CMS, термін розробки становить кілька днів і надзвичайно прості в адмініструванні.
Середні, за складністю, веб-сайти використовують набір функціональних можливостей на основі Java Script і XML. Відповідно, вимога до технічного майданчику значно зростає. Головні вимоги до хостингу полягають в необхідності суттєвих обсягів виділеного дискового простору, сервіс необмеженого трафіку, повна підтримка всіх застосовуваних веб-мов з урахуванням відомих редакцій, сервіс періодичного резервного копіювання.
Складні функціональні проекти, найчастіше, розміщуються на виділених серверах, з тієї причини, що стандартний хостинг-план не здатний відповідати заявленим вимогам. Для стабільного функціонування ресурсу потрібне залучення кваліфікованого персоналу. Безпосередня розробка проекту вимагає значних знань в області конструювання ефективної структури, стабільно працюючих функціональних модулів і системи безпеки, що допустимо до реалізації тільки групою програмістів.
Необхідно відзначити, що для розробки веб-проекту, незалежно від його складності, потрібні знання в області веб-програмування, достатні для ймовірного коригування коду веб-сторінок і реалізації додаткових функціональних можливостей.