Демонстрація конструктора RVSiteBuilder

 

Початок роботи

Ви можете почати створення нового сайту або повернутися до редагування одного з сайтів, який ви починали створювати раніше. Можна мати багато проектів і розміщувати їх в різних каталогах вашого хостинг аккаунта (на додаткових доменах, на піддоменах).

Начало работы


Створення нового проекту

Введіть початкові дані для нового сайту, виберіть приблизний список сторінок, які хочете мати на сайті. (Надалі все це ви зможете змінювати).

Выбор страниц


Вибір шаблону

Виберіть один з доступних 600 шаблонів сайтів в 30 категоріях. Надалі ви зможете змінювати і сам шаблон і окремі елементи дизайну, так що ваш сайт буде унікальним і не схожим на інші.

rvsite3


Зовнішній вигляд сайту.

На цьому етапі ви налаштовуєте зовнішній вигляд основних елементів сайту. (Логотип, назва, слоган, картинкашапка в хедері, вид меню, вид і розмір шрифтів, кольора елементів та ін.)

rvsite4


Бібліотека Зображень

Будь-які зображення в оформлення сайту і в змісті) ви можете або закачати самостійно, або вибрати з готової «Бібліотеки Зображень«, в ній містяться сотні доступних картинок в різних розмірах.

rvsite5


Список сторінок

Представлений список сторінок, вже створених на вашому сайті. Звідси ви можете додати нову сторінку, видалити стару, перейти на редагування змісту конкретної сторінки.

rvsite6


Розташування елементів

Після переходу на редагування сторінки — ви вибираєте розташування блоків та елементів на сайті (Page Layout). Як будете розміщувати зміст на сторінках (одна колонка на всю ширину сторінки, 2 колонки, 3 колонки ітд).

rvsite7


Редактор сторінок

Редагуєте вже сам зміст на сторінці, тексти та картинки. Процес схожий на створення документа в Word’e. Ставайте на потрібне місце на сайті, пишіть текст, формуєте його, змінюєте як потрібно, вставляєте зображення ітд. Зберігаєте зміни кнопкою «Save» вгорі. Можна спочатку переглянути що вийшло (кнопка Preview угорі), можна редагувати сторінку в режимі HTML (кнопка Edit HTML внизу).

rvsite8


Публікація: Вибір сайту

Коли змінили і зберегли всі сторінки — в самому верху тисніть кнопку «Опублікувати».
Спочатку вибираєте на який свій сайт або в якій каталог хочете опублікувати.

rvsite9


Публікація

Далі відбувається процес публікації сайту на той домен, який ви обрали. Через пару хвилин все готово, сайт створений або оновлений.

rvsite10


ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ З КОНСТРУКТОРОМ

Дізнатися детальніше і замовити хостинг аккаунт, який включає в себе цей конструктор сайтів можно тут.