Просування сайтів

Опис сервісу просування в пошукових системах

Сервіс Wizard.Sape — універсальна платформа для автоматизації просування сайту, допоможе скоротити витрати на ці заходи і дозволить виконати необхідну роботу самостійно, без залучення фахівців з боку. Вам потрібно налаштувати роботу платформи, після чого просто контролювати процес просування до досягнення потрібних позицій.

Для кого підійде платформа

Скористатися можливостями Wizard.Sape можуть:

 • фахівці з просування сайтів, які займаються цією діяльністю професійно. Автоматизований сервіс дозволить скоротити кількість ручної праці, підвищити ефективність роботи. Менші витрати на просування збільшать прибуток самої компанії-оптимізатора.
 • початківці SEO-оптимізатори . Використання платформи дозволить відразу досягти високих позицій при просуванні, запобіжить вчинення помилок новачків, перевитрата трафіку і бан з боку пошукових систем.
 • власники сайтів або працівники їх компаній, які не хочуть вивчати SEO, але бажають самостійно займатися просуванням. Платформа після налаштувань працює за заданими алгоритмами і дає рекомендації, які потрібно виконувати для досягнення результату.

Принципи роботи сервісу

Оптимізація за допомогою Wizard.Sape починається зі створення проекту. Почати його можна двома способами:

 • вручну. всі необхідні налаштування вводяться користувачем. Сервіс надає можливість гнучко налаштовувати процес оптимізації для мінімізації витрат або підвищення результативності.
 • за допомогою аналітика. співробітник сервісу за додаткову плату виконає налаштування з урахуванням тематики, рівня конкуренції та інших факторів. У користувача залишається доступ до налаштувань, змінити їх можна в будь-який час вже в процесі роботи.

За допомогою нашого сайту формується семантичне ядро, тобто набір ключових слів, які є основою для просування. Запрограмовані алгоритми автоматично підберуть релевантні фрази, які допоможуть швидко зайняти верхні позиції в топі пошукової видачі.

Процес просування відстежується за допомогою екрану із загальною інформацією. Він розділений на активності, по кожній позиції можна бачити витрати і досягнуті результати. Ефективність просування може відслідковуватися детально по кожній фразі.

Надається така статистика:

 • поточна позиція в пошуку.
 • витрати на підтримку позиції.
 • кількість відвідувачів по цій фразі.

На основі цих даних можна визначити, чи є необхідність в просуванні по цій фразі або краще модернізувати семантичне ядро.

Інші можливості

Крім основних інструментів, які безпосередньо використовуються для підвищення позицій у видачі, платформа Wizard.Sape надає інші можливості:

 1. система сповіщень. спеціальний інтелектуальний алгоритм виявляє помилки, які заважають просуванню. Вони зводяться в окрему таблицю з рекомендаціями про виправлення. Користувачеві не потрібно витрачати час на те, щоб самостійно виявити помилки на всіх сторінках сайту.
 2. текстовий аналізатор. перевіряє текстовий контент на сайті і дає рекомендації про його зміну так, щоб сприяти оптимізації і запобігти бан. Платформа використовує унікальну систему, яка дає прямі поради про те, які фрази і в якій кількості потрібно додати, а які виключити. Цей сервіс доступний без додаткової оплати.
 3. технічний аналіз. проаналізує сайт і надасть у вигляді таблиці перелік помилок, які негативно впливають на оптимізацію. Цей список можна використовувати для усунення самостійно або передати розробнику сайту. Після усунення помилок поліпшується індексація сторінок, що на 20% підвищує швидкість просування.
 4. аналіз комерційних факторів. вони також враховуються при ранжируванні сторінок. Особливо в тому випадку, якщо сайт носить яскраво виражений комерційний характер і просувається по пошукових фразах зі словами «купити» і т. п. спеціальний сервіс Wizard.Sape проаналізує, наскільки повно і правильно розміщена інформація про компанію, чи популярний сайт в соціальних мережах. Буде врахована популярність бренду і складність адресної структури, а також 50+ додаткових параметрів.

Використовувані технології просування

Просування сайту за допомогою сервісу Wizard.Sape проводиться за такою схемою:

 1. фахівцеві аналізують і узагальнюють стратегії SEO, які використовувалися для оптимізації сайтів раніше. На основі цього досвіду формуються стратегії розміщення посилань на різних ресурсах. Для досягнення кращого результату і запобігання бана використовуються посилання різних типів-анкорні, вічні, соцсигнали та інші.
 2. Перед використанням посилання вона відбирається за особливою технологією. Після розміщення аналізується ефективність її використання. Якщо посилання не працює, його замінюють.
 3. пошукові машини при ранжируванні ресурсу враховують посилальну масу і темпи її приросту. Так як кількість посилань за допомогою сервісу Wizard.Sape зростає, сайт поступово займає більш високі позиції на SERP.
 4. Команда фахівців відстежує досягнуті результати і вносить зміни а автоматичні алгоритми. Завдяки цьому просування стає більш планованим, а досягнуті результати зберігаються протягом тривалого часу.

Користувач самостійно може вибрати стратегію або розробити власну. У кожній стратегії використовуються не тільки посилання, але й інші інструменти:

 • 200%. Застосовуються орендні та Вічні посилання, соц сигнали і контекстна реклама для миттєвого результату. Підійде для щойно зареєстрованого сайту, який просувається у високо конкурентному оточенні.
 • 150%. Використовуються орендні та Вічні посилання. Підходить для недавно зареєстрованих сайтів та інтернет-магазинів в умовах середньої конкуренції.
 • 120%. Використовуються орендні посилання і соц сигнали. Підходить для великих проектів і комерційних сайтів в умовах середньої конкуренції.
 • 100%. Вічні посилання комбінуються з контекстною рекламою і спецсигналами. Підходить для невеликих проектів і недавно зареєстрованих сайтів в умовах високої конкуренції.

Відмінності Wizard.Sape від інших систем просування

У порівнянні з іншими системами автоматичної пошукової оптимізації та просування платформа Wizard.Sape має такі плюси:

 1. Wizard.Sape є частиною посилальної біржі, що дозволяє встановлювати мінімальну націнку і пропонувати послуги за меншою ціною. В результаті власник сайту витратить менше грошей на просування.
 2. в роботі використовується база даних Sape, завдяки чому аналітики платформи можуть аналізувати і застосовувати найбільш успішні алгоритми оптимізації. Ми постійно працюємо над вдосконаленням стратегій, щоб запропонувати нашим користувачам тільки кращі рішення.
 3. фахівці служби технічної підтримки дають консультації по роботі платформи, а також надають допомогу з питань пошукової оптимізації. Тому займатися просуванням можна самостійно, навіть якщо у вас немає досвіду в SEO.

Як почати оптимізацію

Хочете скористатися можливостями сервісу і почати оптимізацію сайту? Для цього достатньо зайти на сайт Wizard.Sape, ввести доменне ім’я і Регіон просування в спеціальну форму, натиснути кнопку «почати просування» .