Акція AvaHost.UA




Що таке конструктор сайтів і як з ним працювати?

Знання мов програмування в даний час більше не є необхідною умовою для створення власного сайту. За допомогою конструктора сайтів можна не тільки зробити, але і управляти власним інтернет-ресурсом.

що собою являє конструктор сайтів?

Конструктор сайтів є програмно реалізованою системою, яка адаптована для широкого кола користувачів. Вона функціонує за принципом SaaS і може представляти собою окремий сервіс або входити в число додаткових послуг компанії, яка надає хостинг. Керувати сайтом користувач може через будь-який браузер у зручний для себе час.

Є суттєві відмінності між конструктором сайтів від хостингу і самостійним сервісом по створенню сайту. Вибираючи конструктор на сайті, що надає послуги хостингу, вам не доведеться турбуватися про оновлення програмного забезпечення. Всі технічні аспекти бере на себе провайдер. При використанні незалежного конструктора вам потрібно знайти компанію, що надає хостинг, скачати необхідне програмне забезпечення на свій комп’ютер і самостійно стежити за його оновленням.

Як користуватися конструктором сайтів?

Користувач може повністю зосередитися на інформаційній цінності свого ресурсу. Працездатність і функціональність сайту забезпечуються конструктором. Для початку слід зареєструватися і увійти в Особистий кабінет ресурсу, де реалізований конструктор сайтів. За допомогою конструктора можна створити різні види сайтів. Тому необхідно вибрати потрібну вам категорію у відповідному розділі меню. Створивши новий проект, необхідно дати йому назву і підібрати шаблон з відповідним дизайном. На конструкторі сайтів, як правило, шаблони розділені за тематиками. Слід звертати увагу не тільки на візуальну привабливість, але і на те, наскільки гармонійно вибраний шаблон буде поєднуватися з контентом вашого майбутнього сайту. Для ділових ресурсів, надмірно яскраві шаблони виявляться настільки ж недоречні, як і суворе оформлення для Сайту про дитячі іграшки.

Перш за все слід налаштувати головну сторінку сайту. Вона багато в чому буде виконувати роль візитної картки ресурсу. Від того, наскільки вдало вийде її реалізувати, залежить, проявить до ресурсу інтерес цільова аудиторія чи ні. У редакторі конструктора сайтів спочатку буде відображатися порожня Головна сторінка з обраним шаблоном. Однак за допомогою широкого функціоналу конструктора користувач може додати на неї текст, зображення і відео. Також легко додаються за допомогою конструктора на сторінку віджети. Розділи можна редагувати, змінювати різні параметри в них. Будь-який елемент, доданий на сторінку, можна перемістити або видалити. Якщо сайт створюється для компанії, вкрай важливо для впізнаваності бренду розташувати логотип і слоган в центральній частині сторінки. Для інтернет-магазину першочерговим завданням стане стимуляція інтересу цільової аудиторії. Тому на головній сторінці слід помістити інформацію про переваги, представлені товари. Відвідувачам особистого блогу відразу повинна стати зрозуміла сфера інтересів людини, який створив сайт.

Якщо в процесі редагування контенту на головній сторінці ви виявили, що вибраний фон погано з ним поєднується, замініть його в один клік. У шаблоні можуть за замовчуванням бути присутніми елементи, які вам не потрібні. Конструктор дозволяє індивідуалізувати сайт, тому все зайве рекомендується відразу видалити зі сторінок ресурсу.

На статичних сторінках сайту поміщають інформацію, яка рідко змінюється. На таких сторінках зазвичай розміщують список контактів, відповіді на часті питання, інформацію про творця сайту і його цілях. Налаштовувати такі сторінки в конструкторі слід в залежності від завдань, які ви ставите перед своїм ресурсом. У можливості редактора входять зміна типу заголовка, установка кодів колонтитулів, настройка різних параметрів SEO.

Створіть для свого сайту дочірні сторінки і наповніть їх контентом. Зверніть увагу на те, що у кожної сторінки має бути власна назва. Також за допомогою конструктора можна створити конверсійні кнопки. Вони дозволяють зацікавленому користувачеві переходити з однієї сторінки вашого сайту на іншу. Розташування, стиль кнопки і текст, розміщений на ній, в конструкторі можна при потребі міняти. При наповненні сторінок контентом або внесення будь-яких правок зміни моментально відображаються.

Якщо ви плануєте регулярно публікувати на сайті матеріали, контент візуально повинен виглядати однорідним. Для цього слід вибрати найбільш підходящий шрифт і налаштувати параметри коментування. Публікації здійснюються через редактор. На ресурсі може бути реалізована форма реєстрації для користувачів, а також підписка на отримання повідомлень про вихід нових публікацій. Всі етапи створення сайту супроводжуються підказками та рекомендаціями системи. Тому процес взаємодії з конструктором сайтів не викликає складнощів.