Акція AvaHost.UA
Що таке хостинг: види і особливості вибору

При створенні власного сайту вам знадобиться вибрати для нього не тільки доменне ім’я, але і хостинг. Перш ніж замовити дану послугу, необхідно ознайомитися з її різновидами.

що собою являє хостинг?

Хостинг-це послуга з надання можливості розміщення певного обсягу інформації на сервері. Сервер — це потужний комп’ютер, оснащений спеціалізованим програмним забезпеченням. За рахунок того, що сервер має постійне високошвидкісне з’єднання з інтернетом, забезпечується безперебійна робота сайтів. При покупці хостингу компанія-провайдер надає користувачеві частину дискового простору на своєму сервері. Щоб мати можливість завантажувати і коригувати контент, користувачеві буде потрібно спеціальна програма (FTP-клієнт).

Віртуальний хостинг

Даний тип хостингу є зараз найбільш затребуваним. Вибираючи подібний хостинг, слід розуміти, що на сервері розміщується безліч сайтів із загальним IP. Їх творці володіють рівними правами і можливостями. Для кожного ресурсу хостинг-провайдер виділяє віртуальний сервер, на якому будуть зберігатися файли і папки. Такий хостинг підтримує PHP, MySQL і будь-які CMS. Він підходить для сайтів-візиток, особистих блогів, інтернет-магазинів та інформаційних порталів. Варто зазначити, що для електронної комерції найчастіше користувачі вибирають PHP хостинг.

Для того щоб займатися адмініструванням, користувачеві зовсім не обов’язково володіти технічними знаннями і розбиратися в роботі сервера. При виникненні питань користувач завжди має можливість звернутися в техпідтримку компанії-провайдера. Також серед незаперечних переваг віртуального хостингу-цінова доступність тарифу, за яким надається дана послуга. Варто враховувати, що продуктивність сервера падає при зростаючому навантаженні на нього. Важливою особливістю віртуального хостингу є те, що його пропускна здатність і дисковий простір обмежені. Провести налаштування і зміни програмного забезпечення сервера користувач, який вибрав віртуальний хостинг, не зможе.

Хостинг VPS

Якщо ресурсу потрібна велика потужність, має сенс звернути увагу на цей різновид хостингу. Вибравши відповідний тариф, користувач отримує частину дискового простору на сервері. У сайту з’являється свого роду індивідуальний віртуальний сервер і унікальний IP. Власник ресурсу має повний доступ до його функціоналу.

Важливим нюансом є те, що у кожного такого віртуального сервера є власна операційна система. Користуючись хостингом VPS, власник сайту може працювати з додатковими програмами, модулями і сервісами. Перевагою цієї послуги є отримання цілого пакету гарантованих ресурсів. Доступ до них не залежатиме від завантаженості фізичного сервера. Важливою особливістю взаємодії з хостингом VPS є вибір датацентру. Рекомендується віддати перевагу датацентру, територіально знаходиться в тій країні, з якої очікується максимальна кількість відвідувачів сайту. Для користувачів з цієї країни доступ до сторінок ресурсу виявиться найбільш швидким.

Для повноцінної роботи з хостингом VPS потрібні певні технічні знання. Якщо власник ресурсу не хоче підключати виділений сервер, а продуктивності віртуального хостингу йому недостатньо, дана послуга стане оптимальним рішенням.

Хостинг WordPress

Якщо користувачеві потрібно створити хостинг-аккаунт разом з готовим сайтом, рекомендується вибрати хостинг WordPress. Користувачеві потрібно тільки вибрати відповідний шаблон для свого майбутнього ресурсу. Розбиратися в численних налаштуваннях управління, встановлювати модулі для SEO-оптимізації та безпеки сайту йому не доведеться. Він отримує робочий сайт з обраним доменним ім’ям. Такий варіант хостингу підходить для тих, хто не хоче вникати в технічні нюанси сайтобудування, але планує розвивати ресурс, наповнюючи його різноманітним контентом.

Платформа WordPress дає широкі можливості по оптимізації зовнішнього вигляду сторінок сайту. При бажанні користувач зможе додавати на свій ресурс нові статті та рекламні блоки. WordPress на сьогоднішній день є однією з найефективніших, надійних і потужних систем управління контентом (CMS). Хостинг WordPress однаково добре підходить для форумів, блогів, інтернет-магазинів, сайтів-портфоліо, новинних порталів і великих онлайн-спільнот. Для управління ресурсом на WordPress не потрібні спеціальні знання. Для того, щоб зробити замовлення подібного хостингу на сайті нашої компанії, вам знадобиться витратити всього 10 хвилин. Існує безліч шаблонів, плагінів і тим, які можна інтегрувати в дану систему. Хостинг з оптимізацією під WordPress дозволяє істотно заощадити час на установці і налаштуванні необхідних модулів. У розпорядженні власника сайту буде проста і інтуїтивно зрозуміла панель управління.

Наша компанія надає хостинг сайтів. Також серед додаткових послуг є конструктор сайтів і реєстрація доменних імен.