Акція AvaHost.UA
Що заважає просуванню сайту в ТОП?

Які сайти отримують найбільше трафіку з пошукової видачі? Не секрет, що це ресурси, що займають з першої по десяту позицію. Чим вище місце в ТОП, тим краще відвідуваність, тому просування в лідери – завдання, яку хоче вирішити кожен веб-майстер.

Як перемогти конкурентів? Щоб ваш сайт ранжировался краще, він повинен відповідати вимогам пошукових систем і очікуванням людей – вашої цільової аудиторії. На жаль, навіть повна відповідність правилам і інтересам може не дати очікуваних результатів. Чому? Ось 10 найчастіших причин.

10 причин, за якими сайт не може потрапити в ТОП

1. Молодість.

«Зелені» сайти не можуть < strong>потрапити в ТОП < / strong> лише через свого невеликого віку. Справа в тому, що пошукові системи не віддають перші позиції ресурсам-новачкам, які виникли недавно. Перш ніж зайняти місце на першій сторінці видачі, сайт повинен заслужити довіру пошукових систем. Яким би прекрасним не був ваш веб-ресурс, він не потрапить в ТОП, якщо з моменту його створення пройшло 1-2 місяці.

Для того щоб прискорити терміни просування, можна додати сайт в Яндекс і Гугл Вебмастер, регулярно розміщувати нові публікації, проводити якісну внутрішню оптимізацію. Покажіть пошуковикам, що ваш сайт розвивається і набирає обертів. Це допоможе швидше завоювати довіру і поліпшити становище у видачі.

2. Сайт-пустушка.

Якщо веб-ресурс є копією інших сайтів, то такому майданчику не бачити хороших < strong>позицій в ТОП < / strong>. Причиною для непотрапляння на високі позиції у видачі є наявність неунікального контенту, відсутність цінності сайту для людей.

3. Погана оптимізація.

Сайт повинен створюватися для цільової аудиторії, проте не можна забувати про ключові слова. Без них ваш веб-ресурс не зможуть знайти. Внутрішня оптимізація – обов’язкова складова просування. Якщо забути про неї або провести неправильне SEO, можна забути про високі позиції у видачі.

4. Домен третього рівня.

Сайти з доменом 3-го рівня ранжуються нижче. Як правило, це пов’язано з низькою швидкістю завантаження, наявністю сторонньої реклами і відсутністю технічної підтримки. При виборі домену обов’язково перевірте ім’я на наявність в лазні. Якщо пошуковики раніше заблокували веб-ресурс, то просунути його в ТОП буде дуже і дуже складно.

5. Наявність вірусів.

Поширена причина непотрапляння в ТОП-зараження сайту вірусами. Ви можете навіть не здогадуватися про їх наявність, проте пошуковим системам буде відомо про присутність шкідливих елементів. Якщо сайт ніяк не просувається в ТОП, перевірте, чи не заражений він вірусами. Пошуковики не пропустять в лідери ресурс, який може нести загрозу користувачам.

6. Погані поведінкові фактори.

Пошуковики враховують ставлення людей до Вашого сайту. Якщо таке ставлення буде поганим, не бачити вам високих позицій. У процесі аналізу оцінюється час перебування на сайті, кількість переходів і переглядів, відсоток відмов, кількість виконаних дій. Відстежуйте поведінку відвідувачів і виявляйте слабкі місця свого ресурсу.

7. Ненадійний хостинг.

Відсутність доступу до сайту – привід знизити місце у видачі. Якщо пошукові системи виявлять відсутність доступу до сайту для відвідувачів, вони вживуть заходів для зниження рейтингу. Поганий хостинг теж може стати причиною непотрапляння в ТОП. Завжди вибирайте якісний і перевірений хостинг.

8. Накладення фільтра.

Сайт потрапив під фільтр? Тепер він довго не зможе займати місця в ТОП, як би вам цього не хотілося. Приводів для накладення фільтра може бути дуже багато: переспам, використання заборонених прийомів просування, наявність неякісних посилань, переоптімізація. Для просування в ТОП, потрібно вийти з-під фільтра і повернути сайт до нормального життя.

9. Часові рамки.

З моменту оптимізації до отримання високих позицій у видачі має пройти певний час. Наприклад, індексація нових сторінок може тривати 2-4 тижні, а розгляд заявки на розміщення в Каталозі Яндекса триватиме не менше 3 місяців. Ці терміни треба враховувати. Не варто чекати занадто швидких результатів від роботи. Пошукове просування – процес тривалий.

10. Помилки веб-майстрів.

Причиною непотрапляння вТОП може стати банальна помилка веб-майстра. Наприклад, закрили ви від індексації основні розділи сайту і отримали помилку, яка перешкоджає просуванню. Перевірте, чи немає у файлі robots.txt неправильних обмежень і заборон. Якщо віддати невірну команду пошуковим роботам, можна ніколи не побачити свій сайт в результатах видачі.

Це лише 10 причин, за якими ваш сайт може позбутися позицій в ТОП видачі. Насправді, перешкод на шляху просування може бути набагато більше. Регулярно аналізуйте роботу веб-ресурсу, щоб усувати помилки і створювати всі умови, необхідні для ефективного пошукового просування.