Акція AvaHost.UA
Способи створення сайтів

В умовах, коли интернет мережа розрослася до небачених маштабів і більшість операцій по продажу, обміну та наданню послуг проходять саме у всесвітній мережі не мати свій власний веб сайт це просто злочин, як для користувача який намагається заробити гроші, так і для фірми, яка пропонує свої послуги та шукає клієнтів. Зважаючи на всі ці обставини все більше людей намагаються дізнатися інформацію про способи створення сайтів, а точніше як можливо це зробити з максимальною вигодою, швидкістю і який спосіб буде самим дієвим.

 Існують декілька способів які може обрати користувач в залежності від наявності коштів на розробку та часу на створення робочого продукту. Головне, що мають знати всі — це то, що створення сайту це клопітка робота яка вимагає задіяння команди фахівців та певного часу на розробку проекту, створення та тестування сайту. Самий простий та перевірений часом спосіб — це заказ розробки сайту компанії яка професійно цим займається. Цей спосіб самий дієвий, якщо ви маєте гроші і бажаєте отримати дійсно якісний продукт який би відповідав усім вашим вимогам. Якщо ж ви маєте бажання та натхнення навчитися створювати сайт власноручно, тоді важливо знати наступні способи, які можуть стати в нагоді початківцю:

Використання чистого HTML. Такий спосіб самий простий та підходить для навчання розробки. Плюсами його використання є простота, доступність, можливість використання бесплатного хостингу. Але при всій простоті потрібно памятати про недоліки, а саме: сайт не буде мати динамічного оновлення, тобто всі допрацювання потрібно вручну зберігати на сервері, також в такому сайті не можливо організувати додавання коментарів та листів відвідування, що не дасть можливості відслідковувати відвідуваність сайту.

Створення сайту з використанням готової CMS системи. Головний плюс — це простота та доступність майже всіх подібних платформ в інтернеті. Для створення сайту з використанням подібних систем не обовязково володіти знаннями мов програмування, можливо просто скачати вже готовий шаблон та переробити його під себе. До того ж даний вид сайтів буде динамічно зберігати всі оновлення. Головний недолік — це необхідність вивчення структури обраної системи, а також можуть виникнути трудності з платними версіями деяких систем.

Написання власного коду. Даний вид підходить для людей, які мають навики програмування на одній з мов, які підходять для створення сайтів. Подібний спосіб гарантує створення унікального сайту любого рівня, захищеного та динамічного, але при цьому розробка даного виду займає багато часу, сил та потребує задієння декількох розробників.

Використання конструкторів. Для тих хто шукає самий дешевий спосіб підійде створення з використанням готових конструкторів які можна скачати в мережі. Даний спосіб самий простий, не вимагає багато знань, але гарантує створення простого сайту. Використовується для початківців, які хочуть зекономити кошти і не потребують розгалуджених ресурсів. Компанія Аvahost.ua пропонує безкоштовний конструктор сайтів для своїх клієнтів «RVSiteBuilder«. З його допомогою кожен клієнт зможе самостійно просто і швидко зробити власний сайт.

Словом кажучи, якщо мова іде про створення професіональних сайтів то краще скористатися послугами фірм, які цим займаються, якщо ж ви хочите набути знань в створені власного продукту, то рекомендується спробувати всі методи та вчити одну або декілька мов програмування і тоді вже через певний час ви самі зможете створювати серйозні продукти.