Акція AvaHost.UA
Створення сайту-візитки

«Якщо вас немає в інтернеті, то немає і в бізнесі» — культова фраза Білла Гейтса і кожного сучасного підприємця. Сьогодні Інтернет-це багатомільйонний потенційний ринок споживачів самого широко спектру товарів і послуг. розробка сайту-візитки — необхідний крок для розвитку вашого бізнесу за допомогою глобальної мережі і виходу його на новий рівень. Власний сайт заявляє про статус фірми в діловому світі.

Можливості віртуальної візитки

Сайт-візитка — це віртуальний ресурс, який дозволяє розмістити в мережі необхідні відомості про вашу компанію. Ви зможете надати клієнтам і партнерам дані про сферу діяльності, види послуг і товарів, ціни та акції, а також контакти і реквізити фірми. За бажанням можна передбачити форму для швидкого зв’язку і попередніх замовлень. Соціальні кнопки дадуть можливість ділитися інформацією про ваш web-ресурс в різних соцмережах.

Веб-візитки широко практикуються серед приватних осіб, підприємців-початківців, у сфері бізнесу малої та середньої ланки. З їх допомогою можна організувати широку рекламну кампанію. Якісне наповнення web-сайту – унікальний контент і грамотний візуальний ряд підвищать результативність вашої діяльності. Створення сайту-візитки коштує недорого і вимагає для запуску всього кілька днів, тому він може бути використаний як стартовий сайт фірми.

Розробка сайту-візитки

Візитка може бути виготовлена за індивідуальним дизайном або за шаблоном, на який накладається фірмовий стиль компанії. Як правило, вона складається з однієї або декількох веб-сторінок. Етапи створення сайту-візитки включають:

— розробку демоверсії;

— наповнення сторінок потрібною інформацією (логотип, прайс-лист, реквізити і т. д.);

— підключення сайту до обраного вами домену;

розміщення ресурсу в мережі;

— реєстрацію в пошукових системах.

Кілька корисних порад

Поставтеся серйозно до етапу вибору доменного імені для вашого ресурсу. Воно може надати йому додаткову популярність в мережі. Ідеальне доменне ім’я короткий, легко запам’ятовується і співзвучно напрямку діяльності вашої фірми.

Дизайнерський макет головної сторінки візитки вибирається відповідно до специфіки вашого бізнесу. Наприклад, для солідного підприємства неприйнятно несерйозне дитяче оформлення. А для дошкільного закладу воно буде підходити якнайкраще.

Після створення веб-візитки її життя не закінчується. Ресурс треба постійно просувати, наповнювати унікальним матеріалом, тільки тоді у видачі пошуковиків він буде займати верхні рядки і приносити вам великий дохід. Налаштування пошукових систем весь час оновлюються, з’являються нові можливості для розкрутки сайтів. Тому таке професійне завдання краще довірити SEO-фахівцям.

Переваги сайту-візитки

Головне достоїнство такого ресурсу-співвідношення його ефективності і ціни. Створення сайту-візитки коштує дешево, а ось бажана аудиторія замовників зростає значно. Грамотно витрачені кошти окупаються досить швидко і приносять відчутний дохід вашої компанії.

Помилково вважати, що можливості візитки обмежені. Деяким замовникам не потрібні великі портали. Однак у міру розширення фірми сайт візитку можна трансформувати і доопрацювати. Якщо виникне необхідність, його можна перетворити, наприклад, в інтернет-магазин або корпоративний ресурс.

Ціна створення веб-візитки

Ціна сайту-візитки включає в себе кілька факторів, таких як:

— розробка дизайну і наповнення інформацією сторінок сайту,

— установка системи управління,

— оплата хостингу та реєстрації домену,

— включення особливих опцій (новинної стрічки, форми зворотного зв’язку, лічильника відвідуваності, соціальних кнопок).

Напрацьовані професійні схеми дозволяють нам надавати послуги зі створення сайтів недорого і якісно.

Замовте виготовлення сайту-візитки, і ви отримаєте гідне представництво вашої компанії в Інтернеті. Створені професіоналами нашої фірми візитки виглядають дуже стильно і креативно, незважаючи на свій невеликий розмір і вартість.