Акція AvaHost.UA
Створення власного сайту — важливі моменти розробки

Все більше число сучасних людей сьогодні прагне до створення власних сайтів. Зробити це досить просто, і особливі знання для даної процедури не потрібні. Для початку слід лише володіти початковими навичками в користуванні комп’ютером, і створення сторінки в Інтернеті буде вам цілком під силу. Це не стосується випадків, коли вашим рішенням було б створення свого проекту на хостингу, СMS або, наприклад, в системі WordPress. Слід лише мати частку кмітливості і уявлення про способи редагування HTML-коду. До того ж подібні здібності вам обов’язково можуть знадобитися в майбутньому, коли ви вирішите змінити дизайн і зробити сайт унікальним у своєму роді.

При відвідуванні будь-якого сайту оцінюється не тільки сам адрес і вміст вкладених сторінок, але і спосіб їх оформлення, зручність розташування віджетів і т. Д. Щоб зробити проект на сторонньому движку, необхідно мати уявлення про хостинг, способах збереження файлів і інсталяції движка. Без подібних базових знань і умінь нічого путнього не вийде. Розробники безкоштовного хостингу сайтів представляють движки, які повністю продумали самі, вони нескладні у використанні, наприклад, ваша електронна поштову скринька на сервері. З метою виведення певного об’єкта на веб-ресурс потрібно натиснути лише одну кнопку, ввести декілька параметрів — і все буде готово. Але, так чи інакше, безкоштовний хостинг не може дозволити використовувати свої скрипти, які іноді так буває потрібні.

Ваш власний веб-проект повинен бути виконаний у вигляді зрозумілого для будь-якого користувача інтерфейсу, де повинна міститися основна інформація, зручні способи навігації, контактні дані та місця для додаткових відомостей. В останніх будуть розміщуватися різні посилання, інформація рекламного характеру та інші потрібні віджети. Значиму роль грають зручність і легкість, які буде відчувати будь-який відвідувач вашої сторінки. Не слід забувати і те, що картинки повинні поєднуватися з веб-інтерфейсом, в іншому випадку вони будуть довго завантажуватися. Звісно, нікому з відвідувачів це не сподобається, так як на цей процес витрачається купа безцінного часу, враховуючи ще й ліміт трафіку іншого користувача. Якщо на вашій сторінці розташовуються ще й картинки складні, то це і зовсім може привести до втрати інтересу до вашого сайту. Тому посилання повинні відповідати реальному розміру ваших фото.

На основній сторінці повинно знаходитися все те, що можна тут зустріти. В меню повинно відбиватися весь вміст сайту, також важливо простежити і за тим, щоб відвідувачеві було зручно переглядати всі значущі моменти і повертатися в головне меню. Це дозволяє користувачеві не заблукати, а пошуковику грамотно і коректно переглядати ваш проект. Краще за все слід створити карту сайту, це буде великим плюсом для обох сторін.

З метою викладання готового веб-ресурсу до Всесвітньої мережі слід визначитися з хостингом і назвою домену. Ця процедура неминуча, якщо у ваші плани входить створення відмінного сайту першої категорії. Перед розкручуванням свого творіння і додавання його на індексацію в пошукову систему потрібно заповнити сторінки інформацією. Адже, як правило, багато пошуковики відвідують сайти саме з метою її отримання. Тому поспішати з оприлюдненням пошукових систем не варто.

Після наповнення вашого проекту потрібною інформацією, перевірте працездатність всіх введених скриптів і посилань, правильність показу картинок і т. Д. Після того, як всі необхідні перевірочні дії будуть виконані, можна приступати до рекламної кампанії, розкручуючи своє дітище.

Всякий раз при додаванні нового матеріалу перевіряйте посилання на працездатність, так як часом можуть відбуватися збої і багато інших непередбачених обставин, і ваші вкладені старання можуть виявитися марними, а відвідувач змушений буде покинути ваш проект і відправитися на пошуки інформації на інші сайти. А якщо подібна неприємність буде повторюватися постійно, то жоден поважаючий себе гість не стане витрачати свій час навіть для того, щоб просто заглянути на ваш сайт.

Щоб підтримувати свій Інтернет-проект в числі провідних рейтингів в пошуковій системі, слід оптимізувати текст під запити останніх, тобто грамотно вживати ключові слова. З цією метою використовується багато секретів, наприклад, виділення ключів жирним шрифтом, вставка потрібних тег. З такими нюансами, безумовно, варто розібратися, щоб в подальшому висунути ваш веб-ресурс в число перших і залучити до нього безліч відвідувачів. Але важливо пам’ятати, що тільки якісний і привабливий контент може утримати ваших гостей і посприяти появі постійних клієнтів. Тому слід використовувати для нього не тільки оптимізування, а й ретельно відстежувати його зміст, тоді саме ваш ресурс неодмінно будуть цитувати, пропонувати іншим ознайомитися з вашою інформацією, а це значно важливіше і цікавіше.