Відгуки

 

Хочу зізнатися, що була приємно вражена оперативністю служби підтримки та бажанням допомогти у вирішенні будь-яких питань! Я сама раніше не дуже вірила в відгуки, розміщені на сайтах. Тепер же вперше самій захотілося написати про людей, які тут працюють. Чудові хлопці — так тримати! Мабуть, для нас важливо не тільки що ми маємо (спасибі за хороші плани хостингу), але і рівень обслуговування.
Хочеться, щоб ця приємна казка надовго залишалася бувальщиною 🙂
Удачі вам і ще раз велике спасибі! Наталія

Наталія
09.06.2020
http://www.expana.net

Я задоволений, що ми вибрали хостинг Avahost для розміщення сайту нашої церкви. Співробітники хостингу нам дуже допомогли у створенні та налаштуванні сторінок, нам майже не довелося замислюватися що таке html або php. У фінансовому плані теж ми їм вдячні за підтримку.

Ігор
06.02.2020
http://biblechurch.in.ua

Коли я обирав хостинг в Україні для свого сайту — я шукав такий, в якому я можу легко зв’язатися з підтримкою, якщо мені раптом знадобиться. Зупинився на Авахост і поки задоволений. Може я трохи і «дістаю» підтримку в чаті і по телефону надмірно простими і частими питаннями, але у відповідях це не виражається … Я вважаю, що по дуже багатьох пунктам Аваха легко обходить інші хостинги.

Сергій Рева
25.01.2020
http://oktava-turizm.com

Що мене приємно здивувало, так це те, що у вас така гарна Служба Підтримки та висока оперативність. Раніше намагався працювати з іншими недорогими хостингами, так вони тижнями не відповідали на запитання.
При дуже хорошій якості самого хостингу і при такій приємній ціні 🙂 така опретівность і чуйність Служби Підтримки просто вражає.

Даірбек Ігліков
19.11.2019
http://www.offerslist.com

AvaHost — це те, що потрібно для створення повноцінних сайтів та розвитку в мережі Інтернет. Рекомендую всім.
Тут великий вибір планів (знайдеться на будь-який смак), що задовольняє всім потребам набір можливостей (e-mail, perl, php, MySQL …), при роботі з якими не виникає жодних проблем.
Хочеться особливо відзначити чудово налагоджену роботу служби підтримки: відповіді на всі цікаві для мене питання приходили в максимально короткі терміни, реєстрація домену зайняла мінімум часу, не дивлячись на те, що проходила вона у вихідні.
Загалом: хороший хостинг, хороша підтримка — що ще потрібно сайту, щоб зустріти популярність!

Трубніков Павло
02.10.2019
http://www.rowing.ru

Користуюся одночасно кількома хостингами, включаючи Avahost для своїх магазинів і мережі сайтівсателітів. У Авахост взяв ВПС хостинг (пакет VPS2, сервер в Україні). Поки всім задоволений, все працює, все крутиться .. Рекомендую? Так. Для нового магазину думаю спробувати їх хмарний VPS, красиво описаний

Stepnoj
25.06.2019
http://neskajusecret.ru

Friendly, fast support accompanies this fast, friendly service — though you’re unlikely to need it as the service has remarkably high uptime record. Good support for Perl, PHP and mySQL means there’s something for everyone, and at great prices too!

Viktor M.
22.03.2019
http://www.avamail.com

Хочу поділитися своїми враженнями про AvaHost.
Я вважаю за краще працювати з «нашими». При всіх інших рівних показниках вони можуть собі дозволити більш низькі ціни, що погодьтеся важливий показник. Я переглянув величезну кількість сайтів компаній, що пропонують хостинг на території США і вирішив зупинитися на AvaHost.
Я написав їм короткий лист (о 3 годині ночі) з безглуздим питанням (отака перевірка зв’язку) і вже через 3 хвилини отримав ввічливу відповідь. У нас зав’язалася коротка бесіда в результаті якої у мене склалося враження, що ці хлопці працюють виключно для мене («Для чого на світі мед? Щоб я його їв,» — Вінні Пух) після чого я перевів їм гроші на новий домен і за хостинг , і вже через 3 години (!) отримав тимчасовий URL та детальну документацію. Через 24 години мій домен був повністю налаштований.
На всі мої запитання в будь-який час доби я отримую відповідь в лічені хвилини, мій сайт www.iguanus.com працює цілком нормально, я буду працювати з ними і далі, а найголовніше це те, що я впевнений що причина їх гарної роботи НЕ якесь тимчасове «натхнення», а вже сформований СТИЛЬ РОБОТИ.

Gurgen Tagvoryan
24.01.2019
http://www.iguanus.com
Халявний хостинг — це звичайно добре … для початку, щоб спробувати свої сили в веб-мастерингу, АЛЕ … халява НІКОЛИ не буває халявной до кінця: вам або вішають великий банер, який ламає весь дизайн, або вимагають певний трафік, і якщо ви з ним не справляєтеся, ваш сайт закривають, або взагалі без попереджень віддають вами розкручене ім’я іншому клієнту …
Я шукав оптимальний для мене хостинг півроку!
І знайшов !!!
Це AVAHOST.UA
Тут ВСЕ !!! І недорогі (не плутати з дешевими!) Тарифні плани, і оплата в розстрочку, і всі сервіси, необхідні веб-майстру, і ГОЛОВНЕ класна служба підтримки.
Якщо я пишу зі своєю проблемою до служби підтримки AVAHOST.UA, я ТОЧНО знаю — дадуть відповідь моментально, грамотно і доброзичливо!
Я спочатку заплатив за 1 місяць хостингу (для проби), але після 2-3 листів-відповідей на мої запитання, заплатив ще за 2 місяці (останніми webmoney, які були на кіпері) і як тільки надійдуть чергові кошти, які я заробляю (завдяки AVAHOST.UA) на своєму сайті www.gotoidea.net, я сплачу за рік вперед, тому-що Я ВІРЮ цим хлопцям !!!
Ігор Анатолійович
09.08.2018
http://www.gotoidea.net

Близько 6 місяців тому став реселером послуг хостингу Авахост (до цього просто розміщував один свій сайт). Хочу сказати, що практично всім задоволений, виходить дещо заробляти. Проблем майже не виникало, коли були допомогли. Рекомендую і буду радий продовжувати співпрацю.

Denya
25.05.2018
http://hotdesigns.nu