Акція AvaHost.UA
Gurgen Tagvoryan

Хочу поділитися своїми враженнями про AvaHost.
Я вважаю за краще працювати з «нашими». При всіх інших рівних показниках вони можуть собі дозволити більш низькі ціни, що погодьтеся важливий показник. Я переглянув величезну кількість сайтів компаній, що пропонують хостинг на території США і вирішив зупинитися на AvaHost.
Я написав їм короткий лист (о 3 годині ночі) з безглуздим питанням (отака перевірка зв’язку) і вже через 3 хвилини отримав ввічливу відповідь. У нас зав’язалася коротка бесіда в результаті якої у мене склалося враження, що ці хлопці працюють виключно для мене («Для чого на світі мед? Щоб я його їв,» — Вінні Пух) після чого я перевів їм гроші на новий домен і за хостинг , і вже через 3 години (!) отримав тимчасовий URL та детальну документацію. Через 24 години мій домен був повністю налаштований.
На всі мої запитання в будь-який час доби я отримую відповідь в лічені хвилини, мій сайт www.iguanus.com працює цілком нормально, я буду працювати з ними і далі, а найголовніше це те, що я впевнений що причина їх гарної роботи НЕ якесь тимчасове «натхнення», а вже сформований СТИЛЬ РОБОТИ.