Акція AvaHost.UA
Хмарний хостинг — основні переваги cloud-технології

Хмарна технологія — це одночасне використання ресурсів декількох фізичних серверів. Головна відмінність хмарного хостингу — можливість придбання ресурсів пропорційно потребам клієнтів і оплата послуг хостера в залежності від навантажень. При замовленні хмарного хостингу достатньо визначити розмір необхідного дискового простору, при цьому оплата послуг залежить тільки від процесорного часу, витраченого на роботу з ресурсами замовника.

Це означає, що чим більше відвідуваність інтернет-проекту, тим більше ресурсів використовує хмарний хостинг і тим вище вартість послуги. Інші хостинг-параметри, що впливають на вартість послуги (кількість доменів, пропускна здатність або бази даних) в хмарному сервісі не регулюються, так як всі вони надаються без обмежень.

Основні переваги хмарної технології

Доступність. Проекти доступні цілодобово, так як хостинг розміщений не на одному диску, а використовує машинні ресурси повноцінної мережі серверів (понад 100 фізичних машин). Балансер навантаження і функція поділу дискового простору дозволяє оптимізувати роботу всіх сайтів на хостингу.

Гнучкість. Хмарний сервіс дозволяє здійснювати тонке налаштування всіх ресурсів для оптимальної роботи конкретного проекту.

Надійність. Мережа серверів забезпечує стабільну роботу всіх проектів на хостингу. Кілька машин надають обчислювальну потужність, інші сервера здійснюють резервне копіювання даних і їх відновлення в разі необхідності. Подібна схема практично виключає проблеми в роботі сайтів.

Оплата. Клієнт оплачує тільки ті ресурси, які необхідні для роботи сайту. У разі збільшення масштабів проекту замовник легко може поліпшити конфігурацію хмарного сервісу. Це означає, що купувати ресурси з запасом немає необхідності.

Клієнт такого сервісу ніколи не отримає листів від адміністрації з пропозиціями переходу на інший тариф або технологію, так як даний вид послуги відрізняється від стандартних хостингових послуг.

Хмарний проти віртуального хостингу

Shared-hosting – найдешевший варіант послуги розміщення сайтів. Можливості таких майданчиків мінімальні, тому вони підходять для невеликих проектів з невисоким трафіком. Присутність безлічі проектів на одній платформі сильно уповільнює роботу всіх сайтів. впс-хостинг за рахунок розподілу машинних ресурсів не має проблем з перевантаженням серверів. У час пік-годин операції обробляються менш завантаженими машинами.

Cloud-hosting проти технології VDS

VDS-платформа дає вебмайстру в користування виділений дисковий простір на віртуальному сервері. При цьому Користувачеві виділяється фіксована квота процесорного часу і оперативної пам’яті. Такі платформи дозволяють замовнику встановлювати будь-яке ПЗ і розпоряджатися машиною на свій розсуд. Проте навантаження в години пік вимагають запасу потужностей, які простоюють в інший час. Cloud-технологія елегантно вирішує цю проблему, так як дає користувачеві можливість автоматично налаштовувати тарифні плани в залежності від навантаження машин.

Хмарний проти виділеного сервера

виділений сервер – тріумф технологій хостингу, який підходить для найвимогливіших і масштабних проектів. Однак дана технологія відрізняється дуже високою вартістю, особливо в разі оренди виділеного Windows-сервера. Cloud-хостинг здатний розганятися до максимальних конфігурацій, порівнянних з параметрами виділених серверів, але при цьому вартість даної послуги набагато менше.