Акція AvaHost.UA
Хостинг – що це?

Все частіше зараз у зв’язку з використанням мережі Інтернет можна почути слова: «провайдер», «сервер», «хостинг». Безумовно, вони прості і зрозумілі для просунутих користувачів Інтернет і входять в основу своєрідною лексики професійних творців сайтів. А як розібратися у всьому цьому звичайним або навіть початківцям користувачам?

Отже ,що ж таке хостинг? Саме це слово походить від англійського «host» («господар», «основний комп’ютер», «пристрій»). Найпростіше і доступне визначення цього поняття можна сформулювати так:

хостинг – це виділення місця на сервері певної компанії для розміщення там сайтів з інформацією користувачів.

Хостинг в більшості своїй є віртуальним – це означає, що клієнту надається не весь сервер цілком, а його частина. Такий вид хостинг-послуг підходить для сайтів з невеликою відвідуваністю. Великі і серйозні сайти з високим рівнем відвідуваності слід розташовувати на виділеному сервері, де створюються власні жорсткі диски, оперативно-запам’ятовувальні пристрої і т. д., необхідні для розміщення тільки цих конкретних сайтів.

Хоча Послуги з надання хостингу діляться на безкоштовні і платні, рекомендується вибирати все-таки останні, особливо при створенні великих проектів. Безкоштовний хостинг зазвичай використовується окремими кінцевими користувачами і має ряд незручностей: велика кількість рекламних банерів і оголошень, низька якість послуг. Платний хостинг практично гарантовано надасть якісні послуги. На сьогоднішній день можна знайти сотні хостинг-провайдерів. Вибирати прийнятний провайдер для розміщення конкретного сайту потрібно, грунтуючись на відгуках інших клієнтів.