Акція AvaHost.UA
Хостинг та його види

  Хостингом називають послугу з надання дискового простору з метою розміщення на ньому файлів сайту. Головна функція хостингу полягає в зберіганні даних та забезпеченні доступу до них 24 години на добу протягом 365 днів.

Для власників сайтів хостинг відіграє важливу роль. Адже якщо він буде працювати некоректно, веб-сторінка постійно буде недоступною користувачам, а пошукові системи навряд чи зможуть її індексувати.

Безкоштовний і платний хостинг

Відштовхуючись від умов надання послуг, можна виділити два типи хостингу:

безкоштовний;
платний

Безкоштовний хостингбезоплатне надання надання дискового простору. Можливістю непогано зекономити він приваблює багатьох новачків, бажаючих створити сайт. Однак вони не враховують, що у такого хостингу є безліч недоліків. Хостингова компанія, що надає місце на сервері на безкоштовній основі, не гарантує якість своїх послуг і не може забезпечити високу безпеку ресурсу. Крім того, фірма, що надала безкоштовний хостинг, обовязково розмістить на вашому сайті свою рекламу.

Платний хостинг позбавлений недоліків, перерахованих вище. Компанії, що надають місця на сервері за гроші, забезпечують клієнтам цілодобову техпідтримку, гарантують безпеку збереження даних.

Віртуальний і виділений хостинг

За способом зберігання даних на сервері хостинг може бути:

віртуальним;
виділеним;
віртуальним виділеним.

Найпоширенішим (завдяки низькій вартості) є віртуальний хостинг. Він передбачує використання загального програмного забезпечення і дискового простору. Такий варіант ідеально підходить для онлайн магазинів, сайтів-візиток і різних інформаційних ресурсів.
Використання виділеного серверанайдорожчий вид хостингу. Це – чудовий вибір для сайтів, що містять велику кількість важливої інформації. Власник ресурсу, користуючись виділеним веб-сервером, може змінювати на ньому програмне забезпечення та виконувати інші налаштування. Природно, для цього необхідно володіти відповідними навичками.

Віртуальний виділений сервер – золота середина між двома описаними вище видами хостингу. Суть його полягає в наступному: сервер поділяють на кілька частин. Кожен власник сайту користується частиною сервера, сплачуючи за це менше, ніж люди, що користуються виділеними серверами. Така система не має недоліків і дозволяє непогано заощадити.