Акція AvaHost.UA
Як хостинг впливає на просування сайту?

При створенні сайту його власник стикається з безліччю нюансів, що стосуються розвитку і просування ресурсу. На початковому етапі уваги вимагає реєстрація доменів, а так само хостинг. Бажання звести витрати до мінімуму часто призводять до вибору на користь безкоштовних послуг. Однак такий підхід не є вірним, адже, як показує практика, хостинг в кінцевому підсумку робить великий вплив на просування сайту.

Вплив хостингу на просування

В першу чергу при виборі варто звернути увагу на uptime. Це показник, який відображає безперебійний час роботи ресурсу. Низьке значення «аптайма» призведе до того, що в момент приміщення сайту ботом пошукової системи сторінка може бути просто недоступна. Відповідно, ресурс не буде проіндексований, відбудеться падіння позиції. Це головна особливість впливу хостингу на просування, однак, існують і інші нюанси. Від якості обраного сервера буде залежати:

  • Довіра з боку пошукової системи. Сайти на безкоштовному хостингу індексуються набагато гірше, так як ботами більш вагомими і серйозними визнаються ті ресурси, які представлені на платній основі.
  • Продуктивність сервера і швидкість завантаження. Чим вище рівень роботи провайдера, тим сучасніше його обладнання. Перевірені часом серверні рішення дозволяють домогтися стабільності, що позитивно позначається на швидкості завантаження сторінок. Інформацію про використовуване обладнання можна отримати при зверненні в службу технічної підтримки хостингу.
  • Географічне розміщення. Цей фактор не завжди впливає на просування, проте той же Яндекс був помічений в пріоритетною видачі за запитом тих сайтів, провайдер яких розміщений найближче до цільової аудиторії. Дана проблема може бути вирішена самим власником ресурсу, для цього необхідно вказати регіональне розташування в налаштуваннях веб-майстра. Визначення регіону також сприяють контактні дані, вказані на сайті – пошукові системи в цьому випадку виконують прив’язку до області в автоматичному режимі на основі наданої інформації. Однак, як показує практика, при обліку географічного положення більше значення має все ж репутація провайдера. Існує багато прикладів, коли розташовані в Європі сервера чудово працюють з російськими сайтами або ресурсами країн ближнього зарубіжжя.
  • Сусідство з шахрайськими компаніями. Негативний вплив на просування сайту надає наявність на цьому ж сервері фішингових ресурсів, що поширюють спам, шкідливе програмне забезпечення і т. д. В цьому випадку пошукова система ставиться з підозрою до всім зареєстрованим на хостингу власникам, знижуючи позиції у видачі та проводячи більш ретельну перевірку вмісту. Дізнатися, які сайти знаходяться по сусідству, можна вдавшись до допомоги спеціалізованих ресурсів. Цей пункт особливо важливий для власників сторінок, на яких користувачеві пропонується завантажити будь-яку програму, фільм або інший контент або ж якщо мова йде про магазин, де можна здійснити оплату через запропоновану форму. Пошукова система на підставі даних про сусідів, скаргах відвідувачів на ресурси в рамках одного хостингу буде блокувати вихід сайту на перші позиції.

Як видно, грамотно вибраний сервер може сприяти просуванню сайту, а неякісний вибір тільки загальмує розвиток. Тому вибираючи хостинг користувач повинен звертати увагу на всі перераховані вище нюанси і враховувати їх. Ми надаємо можливість тестового безкоштовного періоду користування. Від неї не варто відмовлятися, так як за цей час можна повною мірою ознайомитися з якістю послуг і роботи сервера і прийняти правильне рішення про подальшу співпрацю з компанією. Так само при роботі в тестовому режимі клієнт отримує можливість оцінити якість технічної підтримки, яка прийде на допомогу при вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з створенням сайту, розміщенням на ньому інформації або ж більше дізнатися про варіанти просування власного ресурсу.