Акція AvaHost.UA
Який хостинг вибрати для сателітів?

Якщо ви вирішили займатися створенням сателітів, то вам в першу чергу необхідно вибрати хостинг для ваших майбутніх проектів. Для тих, хто не знає, хостинг — це дисковий простір в інтернеті, на якому будуть зберігатися ваші сайти. Скільки вони там будуть зберігатися — залежить від тарифу, який ви самі вибираєте. Як правило, термін оренди хостингу може становити від 1 місяця і більше, в залежності від того, яку суму ви готові вкласти на утримання своїх проектів.

Які бувають хостинги? Хостинги бувають двох видів: платні і безкоштовні. Основна відмінність безкоштовного хостингу від платного полягає в тому, що на вашому сайті в обов’язковому порядку будуть розміщені сторонні рекламні матеріали: банери, посилання і т.п. Це цілком природно. Адже власники хостингів точно так же, як і інші люди хочуть отримувати прибуток за надання своїх послуг. Тому безкоштовний хостинг може підійти вам тільки в якості тренування, щоб зрозуміти, як відбувається сам процес установки і налаштування сайтів на сервері.

За якими критеріями вибрати хостинг? Вибір хостингу прямим чином залежить від переслідуваних вами цілей. Якщо ви вирішили серйозно займатися сателітами, то вам однозначно слід вибирати тільки платний хостинг. Адже саме від нього залежить, чи будуть стабільно працювати ваші сайти. А стабільність роботи сайтів, в свою чергу, це одна з умов заробітку на продажу посилань.

Тепер розглянемо, яким вимогам повинен відповідати якісний хостинг для сателітів.

1. Кількість місця під сайти. Існує велика кількість тарифів, які пропонують використовувати вам від 10 Мб до 50 Гб щомісяця. Тому ви повинні точно визначитися, скільки вільного місця буде потрібно під ваші потреби.

2. Які технології підтримуються хостинг-провайдером. Якщо ви вирішили створювати сайти на чистому html без використання баз даних MySQL, то вам буде цілком достатньо вибрати хостинг, на якому дана послуга відключена, тим самим заощадивши певну суму грошей. Якщо ж ви створюєте динамічні сайти з використанням систем управління контентом (CMS), то вам буде потрібно вибрати тариф з усіма потрібними скриптами (PHP, MySQL і т.д.). У випадку з сателітами вам найімовірніше доведеться вибрати 2-ий варіант, так як створювати десяток сайтів за допомогою html і css дуже довго і складно.

3. Кількість сайтів. Якщо ви плануєте розмістити на сервері, не один, а кілька проектів, то вам необхідно дізнатися, чи є у вас така можливість. Також не забудьте подивитися, скільки таких сайтів ви зможете туди викласти. Залежно від тарифу, число розміщуються сайтів може коливатися від 1 до кількох десятків.

4. Обмеження по трафіку. Найкраще, якщо трафік необмежений, так як з розвитком сайтів вам може бути дорого або проблематично продовжувати користуватися послугами даного хостинг-провайдера.

5. Ну і само собою, вибираючи якісний хостинг для сателітів, необхідно звернути увагу на дизайн сайту, який надає дані послуги. Чим краще він виконаний, тим, як правило, якісніше його послуги. Також подивіться на контактні дані служби підтримки та адміністрації хостинг-провайдера. Вони обов’язково повинні знаходитися на сайті. В іншому випадку ви маєте справу з шахраями.

А на цьому я закінчую. Сподіваюся, у вас більше не залишилося питань щодо вибору хостингу для сателітів. Тому не втрачайте часу дарма і вже зараз починайте підшукувати відповідний для вас хостинг-провайдер.