ПОСЛУГИ ХОСТИНГУ

ДОДАДКОВІ ПОСЛУГИ

Конструктори сайтів
Партнерська програма
Просування сайтів
Реєстрація доменів
Автоустановник скриптів
Конструктори сайтів

Всі клієнти хостингу отримують безкоштовний доступ до конструктора сайтів, за допомогою якого практично будь-який початківець вебмастер зможе самостійно зробити професійний, красивий і функціональний інтернет-сайт. Вам не потрібні спеціальні знання або програмне забезпечення. Створення сайту здійснюється через інтернет-браузер за допомогою простих покрокових інструкцій.

Детальніше...

Партнерська програма

Ми сплачуємо партнерам 40% від кожної оплати залученого вами клієнта, який замовить послуги хостингу. Ви отримуєте виплати постійно, щомісяця, весь час поки клієнт розміщує свій сайт у нас! Виплати здійснюються по WMZ, WMR, Yandex.Money, Приват24, Банківський Переказ.

Детальніше...

Просування сайтів

Надаємо послуги з просування сайтів в пошукових системах, збільшенню кількості відвідувачів з пошукових систем (Yandex, Google та ін.). Займаємося додавання сайтів в каталоги, закладки, на дошки оголошень. Написанням статей про ваш сайт, з посиланнями на сайт і поширенням статей по інтернету.

Детальніше...

Реєстрація доменів

Пропонуємо послуги з реєстрації доменних імен в більш ніж 30 зонах. (domain.COM, domain.COM.UA, domain.RU, domain.NET та інші.) Всі домени реєструються на ваше ім'я, за бажанням ви зможете їх використовувати на будь-якому хостингу. Також пропонуємо безкоштовну реєстрацію домену клієнтам, які купують у нас послуги хостингу, а також знижки реселлерам і клієнтам VPS хостингу.

Детальніше...

Автоустановник скриптів

Всі клієнти хостингу AvaHost.UA, мають можливість використовувати чудовий автоустановник скриптів "Softaculous". Він дозволяє користувачам дуже легко встановлювати в 2-3 кліка більше 300 популярних CMS, скриптів на своїх сайтах!

Детальніше...

60 днів повернення грошей

Ми повертаємо оплату за хостинг за першою вашою вимогою протягом 60 днів!
Випробуйте наші послуги, і якщо вам не сподобається — ви отримаєте ваші гроші.

99.8% Аптайм гарантія

Вашому сайту гарантується працездатність протягом 99.8% часу календарного місяця. Якщо це не так, то ми повністю повернемо вам оплату за цей місяць!

На ринку з 2001 року

Компанія AvaHost вже більше 20 років працює на ринку послуг хостингу та реєстрації доменів. З 2001 року в англомовному інтернеті і з 2002 на просторах російськомовного інтернету.
Ви можете бути впевнені, що ми не пропадемо завтра з вашими грошима та сайтами

Цілодобова підтримка

Співробітники нашої технічної підтримки працюють в режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Ви можете бути впевнені, що в разі необхідності вам завжди раді допомогти. Звертайтеся до нас по імейл або тікетну систему підтримки користувачів.

СПОСОБИ ОПЛАТИ Всі способи оплати

 • icon-pay-visa
 • icon-pay-webmoney
 • icon-pay-ym
 • icon-pay-paypal
 • icon-pay-masteracard
 • Приват24

КЛІЄНТИ ПРО НАС Подивитися усі відгуки

 • Хочу зізнатися, що була приємно вражена оперативністю служби підтримки та бажанням допомогти у вирішенні будь-яких питань! Я сама раніше не дуже вірила в відгуки, розміщені на сайтах. Тепер же вперше самій захотілося написати про людей, які тут працюють. Чудові хлопці — так тримати!

  Наталія
  09.06.2020
  http://www.expana.net

  Я задоволений, що ми вибрали хостинг Avahost для розміщення сайту нашої церкви. Співробітники хостингу нам дуже допомогли у створенні та налаштуванні сторінок, нам майже не довелося замислюватися що таке html або php. У фінансовому плані теж ми їм вдячні за підтримку.

  Ігор
  06.02.2020
  http://biblechurch.in.ua

  Коли я обирав хостинг в Україні для свого сайту — я шукав такий, в якому я можу легко зв’язатися з підтримкою, якщо мені раптом знадобиться. Зупинився на Авахост і поки задоволений. Може я трохи і «дістаю» підтримку в чаті і по телефону надмірно простими і частими питаннями, але у відповідях це не виражається … Я вважаю, що по дуже багатьох пунктам Аваха легко обходить інші хостинги.

  Сергій Рева
  25.01.2020
  http://oktava-turizm.com

  Що мене приємно здивувало, так це те, що у вас така гарна Служба Підтримки та висока оперативність. Раніше намагався працювати з іншими недорогими хостингами, так вони тижнями не відповідали на запитання.
  При дуже хорошій якості самого хостингу і при такій приємній ціні 🙂

  Даірбек Ігліков
  19.11.2019
  http://www.offerslist.com
 • AvaHost — це те, що потрібно для створення повноцінних сайтів та розвитку в мережі Інтернет. Рекомендую всім.
  Тут великий вибір планів (знайдеться на будь-який смак), що задовольняє всім потребам набір можливостей (e-mail, perl, php, MySQL …), при роботі з якими не виникає жодних проблем.

  Трубніков Павло
  02.10.2019
  http://www.rowing.ru

  Користуюся одночасно кількома хостингами, включаючи Avahost для своїх магазинів і мережі сайтівсателітів. У Авахост взяв ВПС хостинг (пакет VPS2, сервер в Україні). Поки всім задоволений, все працює, все крутиться .. Рекомендую? Так. Для нового магазину думаю спробувати їх хмарний VPS, красиво описаний

  Stepnoj
  25.06.2019
  http://neskajusecret.ru

  Friendly, fast support accompanies this fast, friendly service — though you're unlikely to need it as the service has remarkably high uptime record. Good support for Perl, PHP and mySQL means there's something for everyone, and at great prices too!

  Viktor M.
  22.03.2019
  http://www.avamail.com

  Хочу поділитися своїми враженнями про AvaHost.
  Я вважаю за краще працювати з «нашими». При всіх інших рівних показниках вони можуть собі дозволити більш низькі ціни, що погодьтеся важливий показник. Я переглянув величезну кількість сайтів компаній, що пропонують хостинг на території США і вирішив зупинитися на AvaHost.
  Я написав їм короткий лист…

  Gurgen Tagvoryan
  24.01.2019
  http://www.iguanus.com
 • Халявний хостинг — це звичайно добре Я шукав оптимальний для мене хостинг півроку!
  І знайшов Авахост. Тут ВСЕ !!! І недорогі (не плутати з дешевими!) Тарифні плани, і оплата в розстрочку, і всі сервіси, необхідні веб-майстру, і ГОЛОВНЕ класна служба підтримки.
  Якщо я пишу зі своєю проблемою до служби підтримки

  Ігор Анатолійович
  09.08.2018
  http://www.gotoidea.net

  Близько 6 місяців тому став реселером послуг хостингу Авахост (до цього просто розміщував один свій сайт). Хочу сказати, що практично всім задоволений, виходить дещо заробляти. Проблем майже не виникало, коли були допомогли. Рекомендую і буду радий продовжувати співпрацю.

  Denya
  25.05.2018
  http://hotdesigns.nu